• -0.2 ºC  / 31.6 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
GOT-owi do pomocy
Gdańska Organizacja Turystyczna jest zaangażowana w pomoc potrzebującym w ramach akcji „GOTowi do pomocy”, a jednocześnie organizuje Strefę Kibica na Targu Węglowym. Postanowiliśmy połączyć te dwa fakty i zagrać turniej charytatywny 15 lipca, w dniu finału Mistrzostw FIFA 2018.
A
A
Data modyfikacji: 06 września 2018 r.
 

Turniej rozegramy w niedzielę 15 lipca na Targu Węglowym, w godzinach 10.00-13.00, a do gry wykorzystamy specjalne, mobilne boisko o wymiarach 10x20m. Drużyny mogą liczyć do 6 osób, ale na boisku w jednym momencie grać będzie 3 zawodników na stronę. Maksymalna ilość drużyn biorących udział w turnieju to 8 – zgłoszenia przyjmujemy do 14 lipca lub wyczerpania miejsc. 

Zawodnicy mogą liczyć na profesjonalną otoczkę wydarzenia: spiker - Marcin Gałek, zawodowi sędziowie, live streaming na ekranie, promocja,  a przede wszystkim dobra zabawa i szlachetny cel.

Aby przekuć nasze sportowe zmagania w konkretną pomoc, pobierzemy opłaty od każdej drużyny, a każda złotówka, którą w ten sposób otrzymamy, przeznaczymy dla potrzebujących. Opłata za udział (od zespołu) wynosi 1.200 zł. brutto i zostanie przekazana podopiecznym Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej (rodzinnym domom dziecka).

Aby wziąć udział należy zapoznać się z regulaminem, gdzie znajdują się także szczegóły wydarzenia:

REGULAMIN GOTowi DO POMOCY (512 KB)

 

Tutaj pobierzecie Państwo oświadczenie zawodnika oraz formularz zgłoszenia drużyny.

OŚWIADCZENIE ZAWODNIKA (231.94 KB)

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DRUŻYNY (392.84 KB)

 

Zapraszamy, bo zawsze warto pomagać!