• 11.0 ºC  / 51.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Hewelion świętuje Międzynarodowy Dzień Lwa
Z okazji, przypadającego na 10 sierpnia, Międzynarodowego Dnia Lwa, Gdański Lew Hewelion zaprasza wszystkich najmłodszych wraz z rodzicami na wspólne świętowanie w gdańskim ZOO!
A
A
data publikacji: 02 sierpnia 2018 r.
Międzynarodowy Dzień Lwa 2018
Międzynarodowy Dzień Lwa 2018
Gdańska Organizacja Turystyczna

Specjalnie na ten dzień, w godz. 10:00-14:00, mały lew zaplanował grę terenową pod hasłem „Poznaj przyjaciół Lwa Heweliona”. Na czym będzie polegać? W skrócie na spacerowaniu, czytaniu i odpowiadaniu na przygotowane zagadki i pytania, przy których będzie trzeba wykazać się wiedzą i sprytem! Uczestnikom, którzy prawidłowo rozwiążą wszystkie zadania, Hewelion przygotował niespodzianki w postaci gadżetów i zaproszeń do m.in. MK Bowling, Muzeum II Wojny Światowej, KartCenter.

Ponadto, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Lwa, w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym będzie można zobaczyć specjalne karmienie młodych lwów, poobserwować pracę z ich opiekunami, zrobić pamiątkowe zdjęcie z żywymi maskotkami oraz stworzyć wspólny plakat lub własną przypinkę. Będzie się działo!

Gdańsk Lew Hewelion w Centrum Hewelianum
Gdańsk Lew Hewelion w Centrum Hewelianum
Fabryka Czekolady Bałtyk

Partnerem wydarzenia jest Fabryka Czekolady Bałtyk, która przekazała słodkie upominki dla dzieci, które tego dnia odwiedzą Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Długi Targ 28/29 oraz gdańskie ZOO.

Więcej o Fabryce Czekolady Bałtyk znajdziecie tutaj.