• 12.0 ºC  / 53.6 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
James Blunt wystąpi podczas show Art On Ice
Rozkochał w sobie tysiące fanów na całym świecie. Jego głęboki głos i liryczne ballady od lat wzruszają i pozostają jednymi z najbardziej romantycznych przebojów. James Blunt, bo o nim mowa, wystąpi w gdańskiej Ergo Arenie już 20 i 21 grudnia. Artysta będzie gwiazdą niezwykłego show Art On Ice łączącego muzykę, sztukę estradową, taniec na lodzie i popisy mistrzów sztuki cyrkowej.
A
A
Data modyfikacji: 17 października 2019 r.
james

 

Doznania artystyczne z najwyższej półki to znak rozpoznawalny Art On Ice – widowiska, które od 25 podbija serca widzów na całym świecie. To ekscytujące połączenie muzyki, sztuki cyrkowej oraz najwyższej klasy akrobacji na lodzie, sprawia że ludzie na całym świecie, niezależnie od szerokości geograficznej, wieku i doświadczeń oglądając je przenoszą się w magiczny świat pełen radosnych emocji.

James Blunt, którego romantyczne hity podbiły serca fanów w wielu krajach, przyjedzie do Polski zaledwie kilka tygodni po wydaniu swojej najnowszej płyty. Jak zapowiada sam artysta, po etapie fascynacji muzyką elektroniczną, nowy krążek to powrót do lirycznych, gitarowych brzmień. Gdański show Art On Ice to jedyny występ Jamesa Blunta w Polsce w 2019 roku.

Widowisko Art On Ice to znacznie więcej niż show jednej gwiazdy. To fascynujący, dwugodzinny spektakl z udziałem wielokrotnych Mistrzów Olimpijskich i Mistrzów Świata w łyżwiarstwie figurowym. W Ergo Arenie zaprezentują się m. in. Tatiana Volosozhar i Maxim Trankov z Rosji (dwukrotni Mistrzowie Olimpijscy i Mistrzowie Świata), Vanessa James i Morgan Ciprès z Francji (Mistrzowie Europy), a także Elena Radionova z Rosji (dwukrotna Mistrzyni Świata juniorów).

Show dopełni obecność artystów z Cirque Eloize – jednego z najlepszych cyrków na świecie. Ci entuzjastycznie przyjmowani od Nowego Jorku po Paryż Artyści, przez ponad 20 lat dali ponad 5500 występów dla ponad 3,5 miliona widzów. Performerzy zaprezentują w Ergo Arenie emocjonujący spektakl łączący sztukę cyrkową z muzyką, tańcem i nowoczesnym teatrem.

James Blunt oraz artyści Art On Ice zaprezentują w Polsce program Time To Time, niezwykłą opowieść o poszukiwaniu prawdziwej miłości, w której magia przeplata się ze światem rzeczywistym. Jej bohaterowie musza odnaleźć się w hipnotyzującej oprawie innego czasu i wymiaru. Czy im się to uda? Warto sprawdzić na własne oczy.

Art On Ice to jedyne na świecie tego typu widowisko łączące występy światowej klasy muzyków z syntezą sztuk na najwyższym poziomie. Doskonali artyści, porywająca muzyka, zapierająca dech w piersiach scenografia oraz fascynujące efekty świetlne sprawiają, że Art On Ice show, którego nie można przegapić.

Zobacz Art On Ice na własne oczy w Gdańsku – bilety już w sprzedaży na eBilet.pl oraz eventim.pl