• 16.5 ºC  / 61.6 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Jesienne „planszobranie”. 25% rabatu!
Wielkimi krokami zbliża się jesień. Wiadomo – prawie każdy kocha lato, ale i jesień ma swoją dobrą stronę. Odpoczywamy od upałów, w lasach pojawiają się grzyby, a wieczory robią się coraz dłuższe. Coraz dłuższe, czyli idealne na wspólną rozrywkę przy grze planszowej Visit Gdansk!
A
A
Data modyfikacji: 00 0000 r.
promo-gra-planszobranie_1200x628-(FB-reklama)

 

Teraz, każdy kto zakupi grę Visit Gdansk może liczyć na niezwykle korzystny, bo aż 25% rabat. Zamiast 79,99 zapłacicie tylko 59,99 PLN. W ten sposób chcemy zachęcić Was do zakupu i przekonać, że wspólnie spędzony czas w gronie rodziny i znajomych, przy tej kapitalnej planszówce, to zawsze świetny pomysł. Kiedy za oknem szaro i ponuro, gra Visit Gdansk przypomni Wam o letnich przygodach w Grodzie Neptuna. Poszerzy też Waszą wiedzę o Gdańsku – jak znalazł dla wszystkich wracających do szkoły!

Akcja rabatowa trwa od 31 sierpnia do 19 września. Im szybciej zdecydujecie się na zakup, tym szybciej będziecie mogli cieszyć się tą wyjątkową, gdańską planszówką. A żeby doświadczenie było jeszcze lepsze i pełniejsze polecamy inne, “jesienne” pozycje z naszego sklepu. Co powiecie na pyszną, rozgrzewającą herbatę w gdańskim kubku?

Tymczasem, ta instrukcja pozwoli Wam poznać grę, zanim ją zamówicie: https://www.youtube.com/watch?v=Uc9ufrj-qvo

A jeśli już zdecydujecie, że to coś dla Was, to grę możecie zakupić w naszym sklepie on-line: https://sklep.visitgdansk.com/pl/wyjatkowe-pamiatki-z-gdanska/109-gra-planszowa-visit-gdansk.html

Polecamy i powodzenia w grze!