• 17.7 ºC  / 63.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Dotarł do nas jesienny wiatr. Jednak spokojnie – miał też pozytywny skutek – wpadł do naszych magazynów i zrobił wielki przeciąg. To świetna okazja, aby zakupić nasze fantastyczne produkty w dużo niższych cenach!
A
A
Data modyfikacji: 03 listopada 2021 r.
kafelek www 755x505

 

Super korzystna promocja rozpoczęła się 3 listopada i potrwa do 28 listopada. Lepszej okazji, aby uzupełnić swoją kolekcję ładnych i praktycznych produktów Visit Gdansk z motywem naszego miasta w tym roku już nie będzie. Tym bardziej nie warto więc zwlekać.

Odwiedźcie nasz sklep a zobaczycie, że wiele produktów jest teraz dostępnych w rewelacyjnie niskich cenach. Na przykład super fajny pluszak Hewelion kosztuje teraz 41 zł. zamiast 53. Warto też rzucić okiem na praktycznego i przytulaśnego misia będącego poduszką podróżną (40 zamiast 60 zł.) lub na książkę o słodkich historiach związanych z Gdańskiem (15 zamiast 39 zł.). Są też bardzo praktyczne ręczniki i torby. Można również zaopatrzyć się w koszulki i pudełka śniadaniowe. A to tylko wybrane produkty. Promocyjne ceny obejmują jeszcze więcej rzeczy.

Taka okazja to także świetny sposób, aby już teraz zaopatrzyć się w prezenty na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie i swoich bliskich. Polecamy!

Szczegóły promocji na stronie: https://sklep.visitgdansk.com/pl/24-jesienne-wietrzenie-magazynow