• 15.9 ºC  / 60.6 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Kanał Turystyczny Visit Gdansk TV
Właśnie wystartował nowy, internetowy kanał turystyczny Visit Gdansk TV. To odpowiedź Gdańskiej Organizacji Turystycznej na kryzys koronawirusowy oraz sposób na prezentowanie najważniejszych informacji turystycznych o Gdańsku i regionie.
A
A
Data modyfikacji: 22 maja 2020 r.


Cel nowego kanału
jest prosty: docieranie do odbiorców z pozytywnym przekazem i informacjami na temat turystyki w Gdańsku i na Pomorzu. Wszystko w lekkiej, zabawnej i pełnej dystansu formie. Nie zabraknie anegdot, żartów i solidnych informacji z pierwszej ręki. Będziemy też opisywać bieżącą kondycję branży oraz akcje podejmowane i prowadzone przez GOT. 

Dla kogo jest Visit Gdansk TV? Otóż dla każdego w wieku od 1 do 120 lat kto interesuje się turystyką i ma poczucie humoru!

Możemy powiedzieć, że ogólnie nowy kanał jest skierowany do 3 głównych grup:

  1. do mieszkańców Gdańska i regionu - aby na nowo odkryli ofertę turystyczną miasta,
  2. do gości i turystów - aby dowiedzieli się o ciekawych miejscach i atrakcjach, jakie atrakcje na nich czekają oraz o zapleczu turystycznym jakim dysponujemy,
  3. do branży turystycznej - czyli innymi słowy: współpraca się opłaca!

Najsilniejszą stroną programu są zdecydowanie nasi goście. W każdym odcinku będziemy rozmawiali z autorytetami branży turystycznej, z celebrytami oraz z lokalnymi fachowcami. Dzięki temu nasz program będzie prawdziwą skarbnicą wiedzy turystycznej. Gościem specjalnym pierwszego odcinka będzie niezwykle popularny i lubiany podróżnik kulinarny – Robert Makłowicz.

Nowe odcinki będą pojawiały się regularnie, a każdy będzie długości ok. 20-25 minut.

Co więcej, nowy kanał GOT przenosi do internetu (tymczasowo) spotkania "dzień dobry GOT", ale to nie wszystko! Na kanale nie zabraknie inspiracji do działania charytatywnego oraz quizów z nagrodami.

Zapraszamy do odwiedzania kanału YT Visit Gdansk.

Możesz go subskrybować TUTAJ.

Do zobaczenia.