Święto Wolności i Solidarności
  • 19.0 ºC  / 66.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Karta Turysty – Twój sposób na Gdańsk!
Karta Turysty to niezwykle użyteczne narzędzie, dzięki któremu każdy turysta jeszcze łatwiej, sprawniej i taniej zapozna się z atrakcjami ponad 1000-letniego Gdańska. Karta gwarantuje liczne darmowe oraz ulgowe wejścia do najważniejszych instytucji takich jak muzea, jednostki edukacyjne, ale także do najważniejszych atrakcji i miejsc z ofertą typowo rozrywkową. Dodatkowo, posiadacz karty może skorzystać z rabatów przy dokonywaniu zakupów u partnerów projektu lub korzystając z usług gastronomicznych!
A
A
data publikacji: 25 kwietnia 2018 r.
 
 

A to nie wszystko. Karty dostępne są w kilku, tematycznych pakietach, co sprawia, że każdy może wybrać ten najciekawszy dla siebie. Są ważne przez 24, 48 lub 72 godziny (od maja 2018).

Jedną z najważniejszych zalet Karty jest to, że można ją także doładować Biletem Metropolitalnym i cieszyć się swobodą podróżowania w całej aglomeracji! No i na koniec – Karta jest narzędziem wielokrotnego użytku i można ją ładować przy okazji każdej wizyty w Gdańsku. Dzięki atrakcyjnej szacie graficznej i poręcznym rozmiarom, stanowi kapitalną pamiątkę z pobytu w Grodzie Neptuna!

Kartę można nabyć w 2 punktach informacji turystycznej: Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy i ul. Długi Targ 28/29 oraz na stronie internetowej: kartaturysty.visitgdansk.com