• 17.2 ºC  / 62.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Karta Turysty w nowej grafice
Dzięki współpracy Gdańskiej Organizacji Turystycznej z Galerią Handlową Madison, Karta Turysty zyskała nową wersję graficzną.
A
A
Data modyfikacji: 30 stycznia 2019 r.
Karta Turysty z grafiką Galerii Madison
Karta Turysty z grafiką Galerii Madison
Gdańska Organizacja Turystyczna

Karta Turysty niezmiennie cieszy się dużym zainteresowanie gości odwiedzających Gdańsk. Dzięki niej można bowiem oszczędzić nawet do 50% kosztów wstępu do obiektów i atrakcji, a także z łatwością przemieszczać się po całej aglomeracji przy doładowaniu Karty biletem metropolitalnym.

Ostatni wariant graficzny przedstawia Galerię Handlową Madison, a dokładniej bardzo charakterystyczne spiralne schody, znajdujące się w samym jej środku. W tym roku wnętrza galerii przeszły „lifting” i obecnie nawiązują do stylu skandynawskiego. Co więcej, w lipcu na dachu Galerii stanęły 3 ule. Mieszka w nich łącznie kilkadziesiąt tysięcy pracowitych i nieagresywnych wobec człowieka owadów – pszczół miodnych.

Na koniec trzeba wspomnieć, że Madison nie znalazł się na Karcie przypadkowo – w jego wnętrzu, nieopodal głównego wejścia, od czerwca 2018, znajduje się punkt informacji turystycznej, gdzie można uzyskać informacje, kupić pamiątki oraz wspomnianą Kartę Turysty. Dodatkowo, przed wejściem do galerii znajdziecie nowego Lwa Heliona - Burmistrza. Więcej o nowej figurce Szlaku Lwa Heweliona TUTAJ.

Karta Turysty - kup on-line
Gdańska Organizacja Turystyczna