• 13.6 ºC  / 56.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Sprawnie i komfortowo przez gdańskie lotnisko
Chcesz ominąć kolejki do odprawy i kontroli bezpieczeństwa przed odlotem z gdańskiego lotniska? Wypocząć przed lotem? Skorzystaj z usług Fast Track, oraz Executive Lounge dostępnych w punkcie Informacji Turystycznej i Lotniskowej w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku!
A
A
Data modyfikacji: 29 stycznia 2019 r.
Jerzy Pinkas / gdansk.pl


Szybko i komfortowo


Chcesz zaoszczędzić swój cenny czas lub jesteś jedną z tych osób, które w terminalu często pojawiają się na ostatnią chwilę i obawiasz się, że z powodu kolejek nie zdążysz na samolot? Skorzystaj z usługi Fast Track! Decydując się na takie rozwiązanie, oprócz czerwonego dywanu, zyskasz wiele udogodnień. Kontrola bezpieczeństwa odbędzie się w osobnym punkcie, bez kolejek i potrwa tylko parę minut! Koszt jednorazowej usługi to 50 zł brutto. Pamiętaj także, że z Kartą Turysty zapłacicie 5 PLN mniej!


Oczekuj na samolot w eleganckim salonie


Jeśli już sprawnie przeszedłeś przez kontrolę bezpieczeństwa, możesz oczekiwać na Twój samolot w salonie Executive Lounge. Czekają tam na Ciebie: nowoczesna aranżacja wnętrza, klimatyzacja, wygodne skórzane fotele, miła i profesjonalna obsługa, obficie zaopatrzony bar oraz prasa polska i zagraniczna. To wszystko sprzyja spokojnemu wypoczynkowi, podczas którego można ugasić pragnienie i przekąsić coś wyśmienitego oglądając telewizję lub korzystając z darmowego Wi-Fi. Salon czynny jest w godz. 05:00-21:00, a koszt jednorazowej usługi to 100 zł brutto. Tutaj także przysługuje zniżka w wysokości 10% dla posiadaczy Karty Turysty. Warto dodać, że w niedalekiej przyszłości obie wspomniane usługi pojawią się również w ofercie Gdańskiej Karty Mieszkańca


Jak skorzystać z usług?


Osoby zainteresowane usługami Fast Track oraz Executive Lounge, mogą je nabyć w punkcie Informacji Turystycznej i Lotniskowej, zlokalizowanym w holu ogólnodostępnym, nieopodal wyjścia z hali przylotów. Kontakt z punktem, czynnym przez 24 h / 7 dni w tygodniu, jest możliwy pod nr tel. +58 348 13 68 lub adresem e-mail: itlotnisko@visitgdansk.com.