• 16.0 ºC  / 60.8 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Kino Samochodowe w Gdańsku
Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury cały czas dba o zdrowie oraz świeżość kulturalną swoich odbiorców organizując różnorodne zajęcia online. Tym razem postanowili wyjść do odbiorców nieco na zewnątrz, organizując kino samochodowe, wszystko oczywiście zgodne z normami bezpieczeństwa.
A
A
Data modyfikacji: 00 0000 r.
kino samochodowe Baner

 

Nie będzie to natomiast kino standardowe, będzie to kino inne niż wszystkie. W związku
z tym, że Scena Muzyczna GAK nie jest w stanie organizować mocno wyczekiwanych koncertów, a Plac po zamknięciu Lodowiska opustoszał, zdecydowali się zorganizować kino samochodowe. Nie wykluczają jednak, że na ekranie mającym prawie 100m2 pojawią się również koncerty!! 

Kino odbywać się będzie w każdy weekend (sobota i niedziela) w terminie od 06.06 – 09.08.2020 r. W każdą sobotę i niedzielę o godzinie 21.00, na parkingu Placu Zebrań Ludowych będzie mogło pojawić się jednocześnie aż 100 samochodów osobowych. 

Bilet wjazdu, to jedyne 10 zł za każdy pojazd, bez względu na liczbę znajdujących się w nim osób (zgodnie z regulaminem kina samochodowego). Zakup biletów będzie odbywał się jedynie online, za pośrednictwem portalu Tiketto.pl a wyboru miejsc dokonamy, jak w kinie: https://www.tiketto.pl/wydarzenia/Obiekt/101177 

W ten weekend będzie koncertowo i filmowo. Dla każdego coś dobrego.

W sobotni wieczór świętujemy najkrótszą noc w roku, tylko w Gdańsku!

Tylko u nas, tylko w Gdańsku, najkrótsza noc w roku podczas kina samochodowego na Placu Zebrań Ludowych. Wśród świateł, dobrej muzyki i pokazu laserów – na dużym ekranie Dj Hazel !!!

Tego dnia rozpoczynamy wyjątkowo o godz. 22.00.

Niedziela natomiast upłynie pod znakiem polskiego kina, ekranizacji głośnej, uhonorowanej Nagrodą Literacką “Nike” powieści Joanny Bator – „Ciemno, prawie noc” w reżyserii Borysa Lankosza.