• 19.9 ºC  / 67.8 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Kolacja przy murawie Stadionu Energa Gdańsk
Chcesz spędzić niezapomniany wieczór? Rozsmakować się w aromatycznych daniach? Weź udział w wyjątkowej Kolacji przy Murawie, połączonej z ekskluzywnym zwiedzaniem Stadionu Energa Gdańsk ze Sławomirem Peszko i Grzegorzem Wojtkowiakiem. Kosztujemy już 24 sierpnia o godz. 19.00.
A
A
Data modyfikacji: 28 sierpnia 2018 r.
Kolacja przy murawie Stadionu Energa Gdańsk
Kolacja przy murawie Stadionu Energa Gdańsk
Stadion Energa Gdańsk

Klimatyczna sceneria gdańskiego stadionu, nastrojowe oświetlenie i pyszne menu – to wszystko czeka uczestników Kolacji przy Murawie. Tego wieczoru, oprócz wykwintnej uczty, goście będą mieli okazję zwiedzić zakamarki bursztynowego stadionu, poczuć jego atmosferę i przeżyć niezapomnianą #MocWrażeń w towarzystwie piłkarzy Lechii Gdańsk - Sławomira Peszki i Grzegorza Wojtkowiaka.\

– Każda edycja Kolacji przy Murawie cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego zdecydowaliśmy się po raz kolejny skupić w jednym miejscu miłośników dobrego jedzenia i fanów piłki nożnej – mówi Monika Jóźwik, Manager ds. zwiedzania i atrakcji Stadionu Energa Gdańsk. – Na naszych gości czekają ciekawe atrakcje - dodaje.

Na początek zwiedzanie bursztynowego obiektu, (19:00-20:15) w tym studia telewizyjnego, szatni piłkarskich czy centrum rekreacyjno-sportowego FUN ARENA. Następnie, wyjątkowa uczta przy stadionowej murawie (20:30-22:00). W menu m.in. pieczony burak z młodym szpinakiem, kozim serem, orzechem włoskim i puree z marakuji, a jako danie główne konfitowane udko z kaczki w sosie pomarańczowym z młodymi ziemniakami, majerankiem
i pieczoną cukinią. Specjalnie na tę okazję kucharze przygotują także menu wegetariańskie, a także opcję dla najmłodszych.

Na kolację można zapisać się telefonicznie (587 688 444) lub mailowo (tours@arenagdansk.com). Płatności należy dokonać do dwóch dni przed kolacją, gotówką w recepcji Fun Areny lub przelewem na dane: ARENA GDAŃSK OPERATOR Sp. Z o. o. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 80-560 Gdańsk nr konta PKO SA PL 90 1240 1268 1111 0010 6658 9854 do dnia 21.08.2018 Tytuł: KOLACJA NA STADIONIE.

MENU

Przystawka

Pieczony burak z młodym szpinakiem, kozim serem, orzechem włoskim i puree z marakuji – 100g

Zupa

Krem z młodej marchewki w aromacie imbiru i pomarańczy - 200ml

Danie główne

Konfitowane udko z kaczki w sosie pomarańczowym, młode ziemniakami z majerankiem
i pieczoną cukinią  – 150g/150g/150g

Danie wege (jako opcja dla wegetarian)

Makaron tagiatelle z zielonym pesto bazyliowym

Deser

Mus z mango i świeżą maliną na sosie czekoladowym – 150g

Napoje

Orzeźwiająca lemoniada z cytrusów w aromacie mięty

Menu dla dzieci

Zupa

Krem z pomidorów - 200ml

Danie główne

Stripsy drobiowe, podane z placuszkami ziemniaczanymi oraz blanszowanym brokułem 150g/150g/150g

Deser

Lody waniliowe  z sosem malinowym – 100g

Napoje

Orzeźwiająca lemoniada z cytrusów w aromacie mięty

Cena biletu:

Bilet normalny 149 zł brutto/os.

Bilet ulgowy (od 2 do 12 lat) 75 zł brutto /os.