• 13.2 ºC  / 55.7 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Kolędy Świata – koncert w Gdańsku
Już w czwartek 3 stycznia 2019 roku, o 19.00 w Starym Maneżu (ul. Słowackiego 23) odbędzie się wyjątkowy koncert najpiękniejszych piosenek świątecznych: Kolędy Świata: TGD + Goście. Wystąpią m.in. Kasia Cerekwicka i Kuba Badach.
A
A
Data modyfikacji: 00 0000 r.


 

Ubiegłoroczne koncerty z tego cyklu spotkały się z niezwykle dobrym przyjęciem, dlatego organizatorzy ponownie chcą zabrać Państwa w tę szczególną muzyczną podróż. Towarzyszyć nam w niej będą wybitni artyści, których słuchamy od lat – Kasia Cerekwicka oraz Kuba Badach, a także najmłodsze pokolenie wokalistów, czyli rozśpiewane dzieci z Małego TGD. Na scenie, obok solistów, chórów i zespołu instrumentalnego pojawi się znakomity Fair Play Quartet.

Usłyszymy piosenki znane z obu świątecznych płyt TGD oraz kilka specjalnie przygotowanych na tę trasę niespodzianek. W poszukiwaniu muzycznych bożonarodzeniowych tradycji artyści zabiorą nas do Australii, obu Ameryk i wielu miejsc w Europie. Będzie to uczta zarówno muzyczna, jak i duchowa, pełna melodii tradycyjnych kolęd i współczesnych hitów, takich jak „Mario, czy już wiesz” czy „Noel”.


Bilety w cenie: miejsca siedzące: 99 zł (strefa B), 129 zł (strefa A)
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt.