• 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Mając na uwadze kryzys spowodowany szybkim rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 w Polsce i na świecie, zdecydowaliśmy się na odwołanie New Trends in Tourism w planowanym wcześniej terminie 3 kwietnia 2020.
A
A
Data modyfikacji: 11 marca 2020 r.

Już dziś planujemy kolejną edycję NTT, która odbędzie się 9 kwietnia 2021 wraz z towarzyszącymi konferencji targami turystycznymi Free Time Festiwal (10-11 kwietnia 2021), które podobnie jak NTT, padły w tym roku ofiarą kryzysu wywołanego przez wirus COVID-19.

„Z ciężkim sercem podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu konferencji NTT. Jednak z pełną odpowiedzialnością pragnę podkreślić, że dla nas – organizatorów, bezpieczeństwo uczestników było, jest i zawsze będzie priorytetem” – skomentował sytuację Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej, Łukasz Wysocki.

Taka sytuacja jest precedensem w 11-letniej historii konferencji. Deklarujemy też pełną współpracę ze wszystkimi organami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo oraz realizację ich zaleceń w celu zminimalizowania negatywnego wpływu wirusa i ograniczenia jego rozprzestrzeniania.

Jednocześnie, wspólnie z Międzynarodowymi Targami Gdańskimi S.A., pracujemy nad zorganizowaniem jesienią spotkania branży turystycznej, gdzie poruszone zostaną ważne dla nas wszystkich tematy, w tym zarządzenie sytuacjami kryzysowymi.

O szczegółach będziemy informowali na bieżąco.

 

Zespół Gdańskiej Organizacji Turystycznej,

Organizator konferencji New Trends in Tourism