• 13.4 ºC  / 56.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Konkurs dla branży gastronomicznej
Gdańska Organizacja Turystyczna ogłasza konkurs dla wszystkich gdańskich restauracji. Jest on częścią programu wsparcia branży gastronomicznej, który prowadzony jest we współpracy z Miastem Gdańsk. Celem inicjatywy jest również promowanie lokalnych produktów i potraw. Start akcji to 16 września. Zachęcamy do zgłaszania swoich ofert.
A
A
Data modyfikacji: 24 września 2021 r.

Spośród zgłoszonych firm, wyłonione zostanie 20 lokali gastronomicznych, w których zrealizowane zostaną odcinki cyklu programu kulinarnego “Rozsmakuj się w Gdańsku”.
Produkcja odcinków odbywać się będzie w okresie od października do listopada 2021 roku, natomiast publikacja cyklu potrwa do I kwartału 2022 roku.

Wyprodukowane odcinki udostępnione zostaną wszystkimi kanałami Visit Gdansk, Gdańskiej Karty Mieszkańca (ponad 270.000 odbiorców) oraz przekazane zostaną laureatom konkursu w celu wykorzystania ich do własnych działań marketingowych.

Oprócz długoterminowych korzyści dla branży gastronomicznej, tj. promocji laureatów konkursu, Gdańska Organizacja Turystyczna przewidziała również nagrody pieniężne. Każda z restauracji, która weźmie udział w nagraniach otrzyma 5 tys. zł brutto.

Gdańscy restauratorzy mogą zgłaszać swoje oferty w dniach od 16 do 30 września 2021.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy i wzór umowy znajdują się pod tym linkiem .

rozsmakuj sie_kafelek www