• 18.4 ºC  / 65.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Konkurs Karty Turysty!
Wakacje to czas wypoczynku, beztroski i dla wielu – podróży. Zachęcamy Was, abyście w planie swoich letnich wyjazdów uwzględnili także Gdańsk! Zwłaszcza, że możecie to zrobić taniej - z Kartą Turysty. Jak ją zdobyć? Na przykład: biorąc udział w naszym konkursie!
A
A
Data modyfikacji: 22 lipca 2022 r.
konkurs

 

Konkurs „Gdańsk w Twoim mieście” jest dedykowany osobom mieszkającym poza Gdańskiem. Aby wziąć w nim udział musicie mieć skończone 18 lat i konto na Instagramie. Konkurs polega na tym, aby zrobić zdjęcie części Waszego miasta / okolicy i uzasadnić (do 50 słów) dlaczego akurat ten uwieczniony widok kojarzy Wam się z Gdańskiem. Liczymy na Waszą kreatywność w dwóch kategoriach (do wyboru):

  1. Natura – idealnym miejscem będzie np.: lokalny staw, park, ścieżka rowerowa, trawnik przed blokiem lub cokolwiek co kojarzy się Wam z naturą.
  2. Architektura – ulica, budynek, ściana, drzwi – tu także macie dużą swobodę.

Aby wziąć udział w konkursie, poza wykonaniem zadania, musicie użyć hashtag #gdanskwtwoimmiescie (bez polskich znaków), oznaczyć @visit_gdansk_official oraz zamieścić krótkie zdanie (w opisie zdjęcia): „zapoznałem się i akceptuję warunki Regulaminu” (który macie poniżej). Tylko po spełnieniu tych warunków, będziemy mieli pewność, że chcecie pokazać nam Gdańsk w Waszym mieście.  

Codziennie w czasie trwania Konkursu, czyli od 13. do 24. lipca br., będziemy udostępniać Wasze zdjęcia na instastories @visit_gdansk_official.

W każdej z kategorii wybierzemy jednego zwycięzcę, który otrzyma następujące nagrody: voucher do wykorzystania w apartamencie noclegowym w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku dla dwóch osób na dwie doby (voucher obowiązuje od 1 września 2022 do 30 sierpnia 2023) oraz dwie Karty Turysty z Pakietem Odkrywca Premium 72h.

Zwycięzców wybierzemy 25 lipca a o wygranej poinformujemy Ich za pośrednictwem postów na Instagramie.

Czekamy na Wasze zgłoszenia a przede wszystkim – życzymy Wam dobrej zabawy!

Ps. Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem:

Regulamin konkursu Gdańsk w Twoim mieście (83.89 KB)