• 18.1 ºC  / 64.5 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Konkurs Karty Mieszkańca i Karty Turysty powraca
Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń w gdańskim kalendarzu imprez - Jarmark św. Dominika! Podczas jego trwania każdy użytkownik z aktywną Gdańską Kartą Mieszkańca lub Kartą Turysty będzie miał możliwość zbierania punktów dominikańskich, a następnie wymieniania ich na nagrody rzeczowe.
A
A
Data modyfikacji: 21 lipca 2022 r.
jarmark

 

Do wygrania są m.in. różne gadżety z gdańskimi motywami z najnowszej, letniej kolekcji. Nie wszystkie nagrody będą dostępne cały czas, dlatego upatrzony zestaw warto rezerwować jak najszybciej!

 

Jak rozpocząć zabawę? 

To bardzo proste! Do wzięcia udziału w konkursie turyści potrzebują Karty Turysty i aplikacji Gdańska Karta Turysty, dostępnej bezpłatnie na systemach Android oraz iOS - więcej informacji można znaleźć na stronie www.kartaturysty.visitgdansk.com. W przypadku gdańszczan posiadających Kartę Mieszkańca wystarczy pobrać aplikację Jestem z Gdańska, dostępną również bezpłatnie na obu systemach. Aplikacja pozwoli na zeskanowanie kodów QR, które zostaną umieszczone w różnych miejscach na terenie całego Jarmarku. Każdego dnia będzie można zeskanować 10 kodów, a tym samym zdobyć 10 punktów dominikańskich.

Przed zeskanowaniem kodu warto upewnić się, czy Gdańska Karta Mieszkańca jest aktywna, tzn. czy mamy dodany pakiet mieszkańca 2022. Jeśli nie, można go bez problemu dodać online na www.jestemzgdanska.pl lub w Centrum Obsługi przy al. Grunwaldzkiej 148. Pakiet kosztuje 1 zł.

 

Rezerwacja nagród

Posiadacze Gdańskiej Karty Mieszkańca swoje nagrody będą mogli rezerwować na www.jestemzgdanska.pl lub poprzez aplikację Jestem z Gdańska. Natomiast turyści, którzy skorzystają z Karty Turysty, rezerwacji dokonają na www.kartaturysty.visitgdansk.com Wszystkie nagrody będzie można odebrać w punkcie Gdańskiej Organizacji Turystycznej (sklep Visit Gdansk) na Skwerze Świętopełka w godzinach 12:00–18:00.

 

Zabawa będzie trwała prawie trzy tygodnie, od 25 lipca do 12 sierpnia 2022 r.

Szczegółowe informacje, w tym regulamin konkursu, dostępne są na www.jestemzgdanska.pl oraz www.kartaturysty.visitgdansk.com