• 17.6 ºC  / 63.7 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
„Lato na trawie” w i przy Starym Maneżu!
Moc letnich atrakcji dla ucha, oka i podniebienia szykuje Stary Maneż. Jeden z najpopularniejszych klubów muzycznych w Trójmieście zadbał w tym roku zarówno o bogaty program artystyczny, jak i szereg ciekawych nowinek gastronomicznych. Zadowoleni będą wszyscy, łącznie z gośćmi poruszającymi się na czterech kończynach!
A
A
Data modyfikacji: 00 0000 r.
Zdjęcie przedstawia na żółtym tle kucharza. Z prawej strony, bliżej środka, nazwa wydarzenia

 

Summertime… And the living is easy! Ten cytat z arii George’a Gershwina najlepiej oddaje wakacyjny klimat, jaki panuje w zielonych okolicach Starego Maneżu. Parkowa przestrzeń Garnizonu Kultury sprzyja spontanicznym spotkaniom, niespiesznym dyskusjom przy kraftowym piwie czy też po prostu leniwemu wypoczynkowi na zielonej trawce. W takich warunkach miło docenia się sztukę – czy to kulinarną czy muzyczną.

W tym roku każdy letni tydzień będzie kolejnym festiwalem atrakcji. Na dobry początek możemy liczyć na promocje na wino w ramach „(Nie)Winnych Poniedziałków”. Wtorki będą idealnym dniem na spotkanie w towarzystwie… psów. To z racji specjalnej oferty Psiego Bufetu dla właścicieli czworonogów. W czwartki i piątki na letniej scenie przy obiekcie odbywać się będą niebiletowane wieczorne koncerty plenerowe. W niedziele zaś nadejdzie czas rodzinnego wypoczynku – w trakcie lunchów prowadzone będą plenerowe animacje dla najmłodszych.

W letnim programie muzycznym w Starym Maneżu hitem będzie biletowany koncert Ani Dąbrowskiej w sali głównej. Wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej wystąpi we wtorek 19 lipca. Wcześniej, bo na sam początek lata (1 lipca) otwieramy „Lato na trawie” wraz z zespołem BiFF !

 


Program sceny letniej:

 

01.07 Biff

07.07 Tribute to Tribute to Woodstock 69’

14.07 Phillip Bracken

15.07 Ragnar Olafson

19.07 Ania Dąbrowska koncert biletowany

21.07 VHS

28.07 Tribute to The Rolling Stones

29.07 Walka Dekad - DJ Hervy

04.08 Tribute to The Cure

05.08 Walka Dekad - DJ Hervy

11.08 RatKru

12.08 Walka Dekad - DJ Hervy

18.08 Inkolinia

19.08 DJ Mix a Lot

25.08 Tribute to Tribute to David Bowie

 

Wstęp wolny, w wymienione czwartki i piątki od godz. 20:00

Wydarzenie na FB

Strona wydarzenia