• 11.0 ºC  / 51.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Lew Hewelion dziękuje za miejsce na podium!
Ja, lew Hewelion pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy na mnie głosowali w prestiżowym konkursie o certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej. Choć nie zająłem pierwszego miejsca, to skończyło się sukcesem - otrzymałem doskonałe, 3 miejsce!
A
A
data publikacji: 05 października 2017 r.

Lew Hewelion w Zoo
-Lew Hewelion w Zoo
Fot. GOT

Dzięki głosom internautów oraz decyzji komisji oceniającej, mój szlak –  szlak Lwa Heweliona, znalazł się w pierwszej trójce produktów turystycznych Pomorza, roku 2017.

Oprócz mnie, w finale znalazło się jeszcze 2 kolegów z Pomorza: Europejskie Centrum Solidarności (jeden z członków GOT – serdecznie gratuluję!) oraz Grodzisko Owidz (także serdeczne gratulacje), które będzie reprezentowało Pomorze w finale, w lutym 2017.

A to nie koniec dobrych informacji. Kolejny zgłoszony przez GOT produkt uzyskał wyróżnienie. Mowa tu o terenach postoczniowych. Komisja zdecydowała się nagrodzić ten projekt za jego ogromny potencjał i świetne perspektywy rozwoju. Już za kilka lat to miejsce będzie tętnić życiem i przyciągać rzesze turystów! A pewnie i ja tam zagoszczę.

Jeszcze raz dziękuję!