• 17.2 ºC  / 62.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Spacer szlakiem piwnym
Już 5 sierpnia, z okazji Międzynarodowego dnia Piwa i Piwowara zapraszamy wszystkich smakoszy bursztynowego trunku na kolejny spacer „3City Craft Beer Trail”. Spacer zajmie około 3 godzin. Spotykamy się o godzinie 17:30 przed Gdańskim Centrum Informacji Turystycznej (ul. Długi Targ 28/29) by przejść z przewodnikiem szlakiem piwa w Gdańsku. Następnie udamy się do browaru PG4.
A
A
Data modyfikacji: 05 sierpnia 2019 r.
JOPEN NA PLAŻY

 

Aktualizajcia 05.08.2019

Uwaga! Nie ma już miejsc na spacer. Zakończyliśmy rejestrację uczestików.

Restauracja PG4 na szlaku będzie niewątpliwą atrakcją. Obiekt zaprasza do odwiedzenia swojego Browaru i poznania tajników powstawania craftowego piwa. Hotelowy Piwowar Johannes Herberg  z przyjemnością oprowadzi Państwa po swoim piwnym królestwie.

Będą Państwo mieli okazję degustować cztery, aktualnie warzone w Browarze piwa: Starogdańskie, Pils, OatMeal Sout oraz Pszeniczne Klasyczne (w zależności od aktualnego menu)

Jednak największym skarbem Browaru PG4 jest piwo Jopejskie (Jopenbier), produkowane w Gdańsku od 1449 roku. Prace nad odtworzeniem jego receptury trwały od początku istnienia Browaru, a efekt końcowy jest jego dumą.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres spacery@visitgdansk.com do dnia 5 sierpnia do godziny 12:00. Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Udział w spacerze tylko dla osób pełnoletnich.

Więcej o Trójmiejskim Szlaku Piwnym - Craft Beer Trail