• -1.2 ºC  / 29.8 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
MP Power 12 – Łukasz Wysocki zwycięzcą kategorii Convention Bureaux!
Rozstrzygniecie konkursu MP Power Awards, przyniosło Gdańskiej Organizacji Turystycznej i Gdansk Convention Bureau, duży sukces. Zwycięzcą w kategorii „Convention Bureaux” został prezes GOT/GCB – Łukasz Wysocki!
A
A
data publikacji: 27 marca 2017 r.

Oficjalna Gala
-Oficjalna Gala
Fot. GOT/GCB

W piątkowy wieczór, na torze wyścigów konnych Służewiec odbywał się inny niż zazwyczaj wyścig. Tym razem, podczas uroczystej gali, o nagrody ścigali się najlepsi przedstawiciele branży turystycznej. Jednym z nominowanych w kategorii Convention Bureau był Łukasz Wysocki, prezes Gdansk Convention Bureau. I była to nominacja w pełni zasłużona, co potwierdził ostateczny werdykt jury. Zwycięzcą w zestawieniu najlepszych Convention Bureaux, okazał się właśnie przedstawiciel Gdańska!

„To wielkie wyróżnienie nie tylko dla mnie, ale także dla Gdańska i zespołu GOT/GCB. Pewnie nie będę oryginalny, ale muszę to powiedzieć: to zasługa całego zespołu”, powiedział po ogłoszeniu wyników Łukasz Wysocki.

Gdansk Convetnion Bureau zostało docenione za skutecznosć w działaniu oraz wkład w rozwój branży w Polsce.

Warto przypomnieć, że MP Power 12 to część konkursu MP Power Awards. Jest to plebiscyt, w ramach którego wyróżniani są eksperci i osobistości sektora branży eventowej. MP Power 12 to ludzie, których siła przebicia ma znaczący wpływ na kształt i rozwój rynku w danym roku.