• 18.5 ºC  / 65.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Na Dzień Kobiet do Gdańska
Dzień Kobiet za pasem a ty nadal zastanawiasz się jaki prezent sprawić swojej siostrze, mamie, dziewczynie/żonie? A może sama chcesz sprawić sobie prezent, bo przecież na niego zasługujesz? Podpowiadamy jak i gdzie spędzić dzień kobiet w Gdańsku. Pamiętajcie jednak, że o kobiecie pamięta się nie tylko “od święta”.
A
A
Data modyfikacji: 15 kwietnia 2019 r.
Dzień Kobiet-2019
Dzień Kobiet, 8.03.2019
Gdańska Organizacja Turystyczna

Na początek tradycyjnie, coś dla urody. Może na peeling, a może na masaż? Uda się też poprawić małe niedoskonałości lub rozpocząć całkowitą przemianę podczas treningu z trenerem personalnym. Koniecznie sprawdźcie ofertę Gdańskiej Kliniki Urody.

Pozostając w sportowym duchu, co powiecie na trochę ćwiczeń w pięknych okolicznościach przyrody? Propozycja to Ladies Run w Parku Oruńskim. Dystans to 3-4 km, a na wszystkie Panie biorące udział czeka oczywiście pamiątkowy medal i mała niespodzianka. Panowie mogą jedynie kibicować!
Zapisy na Ladies Run

Dla fanek (i fanów) spędzania wolnego czasu przy kojących dźwiękach muzyki też znajdą się odpowiednie wydarzenia. W Dzień Kobiet sprawdźcie co dzieje się w Oliwskim Ratuszu Kultury i Gdańskiej Wozowni. Ratusz proponuje muzykę poważną w wykonaniu Zagan Acoustic - męskiego kwartetu instrumentalnego, który ten występ w całości poświęci Kobietom. Usłyszycie zarówno utwory autorskie jak i aranżacje znanych od dawna melodii (https://www.ratuszkultury.pl/?s=wydarzenie&id=318). Natomiast w Wozowni królować będzie jazz, pop i soul podczas koncertu WATERmelon Crash, będzie nastrojowo, ale na pewno nie będziecie się nudzić - koncert rozpoczyna się o 19:00, a wstęp jest bezpłatny.

Gdańsk, Gradowa 8 (Parter obok wejścia do centrum Hewelianum)

A może do kina? Ale nie do popularnych dzisiaj kinoplexów, a takiego kameralnego, z duszą i historią… W Gdańsku jest takie miejsca, a mieści się w Hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Old Town - jest to Kino Kameralne Cafe, w którym nie znajdziecie sztampowych produkcji, a filmy, które przedstawiają historie warte zobaczenia, nietuzinkowe i z przekazem. Specjalne pokazy będą trwały od 8 do 14 marca.
Więcej: https://www.kinokameralnecafe.pl/

REZERWACJA BILETÓW:
bilety@kinokameralnecafe.pl
tel: 58 690 70 75