
Stałym bywalcom konferencji nie trzeba jej specjalnie przedstawiać. W skrócie – NTT to ogromna dawka użytecznej wiedzy i nowych kontaktów w ciągu jednego, pracowitego dnia.
Dla wszystkich nowych uczestników możemy napisać, że New Trends in Tourism to najważniejsze spotkanie branży turystycznej w Polsce. W tym roku konferencja przejdzie znaczącą zmianę. Staje się bowiem wydarzeniem międzynarodowym, podczas którego prelekcje na scenie głównej prowadzone będą w języku angielskim (z tłumaczeniem symultanicznym). Stąd też obecność wielu ekspertów z całego świata. Są wśród nich wybitni i uznani w swoich dziedzinach specjaliści. To m.in. takie osoby, jak: Doug Lansky, Rob Davidson, Eran Ketter czy Nicolas Hall. Dodajmy, że w zeszłym roku udział wzięło blisko 500 osób.
Spotkanie poprowadzi Maciej Kautz – konferansjer TV i Polskiego Radia z 10 letnim doświadczeniem prowadzenia nawet najbardziej wymagających wydarzeń.
Tematy jakim poświęcona będzie najbliższa edycja obejmują taki zakres, jak marketing nieoczywisty, marketing kierunku, zarządzanie czy nowe technologie. Nie zabraknie także specjalistycznych warsztatów, podczas których uczestnicy uzyskają praktyczną wiedzę wprost od prowadzących, w mniejszych grupach (maksymalnie 30 os.).
Warto zarejestrować swój udział już teraz, gdyż pierwsze 100 osób, które to uczynią otrzymają atrakcyjny rabat „Early Bird”
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i oczywiście do rejestracji: https://newtrendsintourism.com/