• 15.0 ºC  / 58.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
New Trends in Tourism wspiera branżę - rabat 95%
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom branży turystycznej zdecydowaliśmy się na wyjątkowy krok. Ceny uczestnictwa w tegorocznej edycji New Trends in Tourism zostały obniżone aż o 95%, natomiast członkowie GOT mogą liczyć na zupełnie bezpłatny udział.
A
A
Data modyfikacji: 14 października 2021 r.
www_95

 

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że ostatnie 1,5 roku było dla turystyki bardzo ciężkie. To jeden z najbardziej dotkniętych pandemią sektorów. W tej sytuacji nowa, użyteczna wiedza jest niezwykle cenna. Rozumiemy także, że kondycja finansowa branży nie jest najlepsza, a liczne podmioty są zmuszone do cięcia wydatków. Przeprowadziliśmy dedykowane badanie opinii naszych partnerów i wsłuchując się w ich głos, zdecydowaliśmy się na ten krok.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w NTT. Wiedza, którą można zdobyć dzięki tej konferencji będzie nieoceniona na drodze do wychodzenia z kryzysu. Nasi prelegenci mają doświadczenie w radzeniu sobie ze skutkami pandemii. Przykład Tel Awiwu z pewnością będzie cenny i inspirujący, a przecież to tylko jeden z wielu paneli.

*osoby które już dokonały rejestracji otrzymają zwrot odpowiedniej sumy. Prosimy napisać w tej sprawie na register@newtrendsintourism.com

Kod rabatowy dla branży (95%) – NTT95

#WSPIERAMYBRANZE