• 19.5 ºC  / 67.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Noc Sylwestrowa nad morzem!
A
A
data publikacji: 11 października 2016 r.

Zabawa do białego rana!

Huczny bal do białego rana, z szampanem o północy i pokazem fajerwerków – taka noc zdarza się tylko raz w roku! Każdy ma indywidualne preferencje co do możliwości spędzenia tej ostatniej nocy w roku, domówka, bal w restauracji, lub zabawa na świeżym powietrzu w znanych i lubianych rytmach. W Gdańsku tych możliwości również jest wiele. Hotele jak i restauracje wychodzą z propozycją spędzenia tego wieczoru, a nawet całego weekendu właśnie u nich. Wybór jest duży.

Zabawa na świeżym powietrzu na Sylwestrze miejskim? To zawsze jest dobra opcja spędzenia tego wieczoru ze znajomymi i wieloma innymi osobami bawiąc się przy muzyce na żywo. Gdańsk co roku również taką imprezę organizuje. Atrakcji z pewnością nie zabraknie! Sylwestrowy koncert rozpocznie się na Targu Węglowym o godzinie 22:00, a tegoroczną gwiazdą będzie zespół Big Cyc. Nie może zabraknąć także pokau sztucznych ogni! Spektakuralne, piętnastominutowe widowisko rozpocznie się oczywiście punktualnie o północy.

Sylwetster na morzu...

Prom Polferries
-Prom Polferries
Fot. Tomasz Przechlewski

Promem Wawel w erę DISCO! Sylwester na morzu w rytmach lat 70-tych, 80-tych i 90-tych. Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na tą wyjątkową noc, lub chcecie spędzić go w inny niż zwykle sposób warto zapoznać się z propozycją Polferries. Do zabawy zagrzewać będzie DJ i zespół muzyczny, a imprezę poprowadzą niezapomniani Elvis Presley i Afric Simone. W programie również atrakcyjne konkursy - w tym ten najważniejszy o tytuł Króla i Królowej Balu. Specjalnie przygotowane menu oraz drinki będą prawdziwą ucztą dla podniebienia. 

Szczegółowy program dostępny tutaj.

Hotel Kozi Gród

Hotel Kozi Gród
-Hotel Kozi Gród
Fot. Hotel Kozi Gród

Interesujący program oferuje np. Hotel Kozi Gród w Pomlewie. Bal z pewnością będzie huczny, a o dobrą oprawę muzyczną i pełen parkiet zadba DJ Kleszczyński. Do wyboru są dwie opcje: udział w Balu Sylwestrowym, lub dodatkowo pobyt z dwoma noclegami. Na wszystkich uczestników Balu czeka open bar i oczywiście uroczysta kolacja sylwestrowa. A ponadto ognisko i kaszubska tabaka, pieczony dzik i pokaz sztucznych ogni. Za Bal Sylwestrowy jedna osoba zapłaci 289 zł, natomiast za pobyt z dwoma noclegami koszt na dwie osoby to 1599 zł. 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Hotel Hilton

W samym centrum Gdańska również można bawić się na wspaniałym Balu Sylwestrowym. Ofertę specjalną przygotował Hotel Hilton, który na kolację zaprasza do restauracji Mercato. Szef kuchni zadba, aby tego wieczoru jego 9-daniowe menu degustacyjne wszystkim przypadło do gustu. Dodatkowo zagwarantowana jest w programie muzyka i degustacja alkoholi. Zabawa na Balu w Hotelu Hilton to koszt 349 zł od osoby. 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Hotel Gdańsk

Jak przywitać Nowy Rok? Podczas hucznej Sylwestrowej zabawy, na którą warto zarezerwować miejsce wraz z noclegiem w Hotelu Gdańsk. Dwa noclegi ze śniadaniem, a wieczorem 31 grudnia kolacja i tańce przy muzyce na żywo w Brovarni Gdańsk. Warto jednak zapewnić sobie chwile odpoczynku przed balem do białego rana, dlatego goście mają również zapewniony wstęp do strefy relaksu Med Spa, oraz masaże – złoty dla Pań, piwny dla Panów. Dodatkowo jeżeli goście wyrażą chęć, mogą bezpłatnie skorzystać z przejazdu taksówką na lotnisko lub dworzec. Sylwestrowy pobyt dwóch osób w Hotelu Gdańsk wraz z zabawą to w zależności od wybranego pokoju 1912 zł lub 2032 zł. 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Radison Blu Hotel Gdańsk

Street Food Sylwester
-Street Food Sylwester
Fot. Radisson Blu Hotel Gdańsk

A może Sylwester w Radisson Blu Hotel Gdańsk? Hasłem przewodnim będzie Street Food! Zapowiada się interesująco – otwarty bufet i napoje oraz alkohol to tylko część atrakcji. O oprawę muzyczną zadba DJ. Będzie to wieczór pod znakiem smaków kuchni z całego świata. Ceny biletów w przedsprzedaży zaczynają się już od 490 zł od osoby. 

Informacje znajdą Państwo również w ulotce: Sylwester w Radisson Blu Hotel Gdańsk (586.48 KB)

Bal Sylwestrowy w Sopocie

Co wybrać? Sylwestrowy Bal, czy kolację? Wybór zdecydowanie trudny, ale oferta Hotelu Sheraton Sopot pomoże tę decyzję podjąć. Pierwsza propozycja – Bal Sylwestrowy w Sali Columbus, czyli muzyka na żywo w wykonaniu Jenny Galt Band, menu w formie bufetu, które z pewnością zadowoli wielu smakoszy, poza tym ciasta i desery w wykonaniu Mistrza Cukierni oraz szeroki wybór napojów i alkoholi. Zabawa rozpocznie się o godz. 19:00 i potrwa do białego rana, a jej koszt to 650 zł od osoby. Propozycją hotelu jest również clubbing w restauracji Wave, podczas którego serwowane będą międzynarodowe specjały, pyszne desery oraz szeroki wybór napojów. Muzyka na żywo zapewni tego wieczoru wyśmienitą zabawę (250 zł od osoby). Jeżeli ktoś jednak preferuje spokojniejszy sposób spędzenia ostatniego wieczoru roku powinien wybrać kolację sylwestrową w restauracji Cafe Polskie Smaki (390 zł od osoby), podczas której serwowane będą oryginalne dania z dobranymi przez Someliera winami.