• 0.1 ºC  / 32.3 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Nowe Trendy w Turystyce coraz bliżej!
Choć pozostaje jeszcze pewna pula miejsc na Nowe Trendy w Turystyce, to w tempie iście ekspresowym kończą się wejściówki na warsztaty, które towarzyszą Konferencji. Zachęcamy do jak najszybszej rejestracji, zanim wyczerpie się limit zgłoszeń.
A
A
data publikacji: 27 lutego 2018 r.

Nowe Trendy w Turystyce coraz bliżej!
-Nowe Trendy w Turystyce coraz bliżej!
Fot. GOT

Liczba ubywających miejsc na warsztaty podczas NTT idzie w parze z coraz mniejszą ilością dni, pozostałych do konferencji. Ta odbędzie się już za nieco ponad miesiąc - 6 kwietnia do Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku, zjadą goście i eksperci z całej Polski, a także z zagranicy. Do wyboru mamy aż 8 warsztatów. Wszystkie w grupach liczących maksymalnie 30 osób. Poprowadzą je uznani eksperci tacy jak m.in.: Magdalena i Bartłomiej Daniłoś, Violetta Hamerska czy Artur Jabłoński. Ze szczegółami warsztatów – ich tematami oraz profilami wszystkich prowadzących można zapoznać się TUTAJ.

Warsztaty trwają od 2 do 4 godzin i zostały tak zaplanowane, aby możliwie zmniejszyć konieczność opuszczenia głównej części konferencji, która odbędzie w auli ECS. Każdy z nich gwarantuje dużą dawkę bardzo użytecznej wiedzy. Wiedzy, z tak praktycznych dla branży tematów jak m.in. viedomarketing,  zarządzanie zespołem, radzenia sobie z konfliktowymi sytuacjami czy zbieranie i analiza danych.

Zachęcamy do rejestracji i udziału. Wiedza, którą z powodzeniem wykorzystasz w swojej firmie, jest zaledwie kilka kliknięć od Ciebie!