• 18.1 ºC  / 64.5 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Nowości od Visitgdansk!
Z przyjemnością informujemy, że do linii pamiątek Gdańskiej Organizacji Turystycznej, dołączyły niedawno nowe, super-praktyczne gadżety.
A
A
data publikacji: 16 sierpnia 2018 r.
Pamiątki z Gdańska

Na pierwszym miejscu warto wymienić elegancką i niezwykle poręczną butelkę filtrującą. Ten niewielki, użyteczny przedmiot pomoże Wam w podróżach, zwłaszcza podczas upałów. W końcu nie wszędzie woda kranowa jest tak dobra jak w naszym mieście!  Dodajmy, że butelka została wyprodukowana przez znaną i cenioną firmę Bobble.

W ofercie pojawiły się także nowe parasole (zawsze przydatne, zwłaszcza, że jesień już za pasem)  i koszulki gdańskie. To oczywiście nie koniec. Możecie wybrać także dla siebie tzw. „nerkę” i nie piszemy tu o tym jakże potrzebnym narządzie! Nasza „nerka” to praktyczna torebka na pasku, posiadająca 2 kieszenie – zewnętrzną (większą) i wewnętrzną (ukrytą). Jeśli schowacie tam swoje cenne przedmioty, takie jak dokumenty, pieniądze czy klucze, to nie tylko będziecie je mieli zawsze pod ręką, ale  jednocześnie zabezpieczacie je przed potencjalną kradzieżą.

Nową ofertę uzupełniają ręczniki z wysokiej jakości materiału oraz etui na telefon dla aktywnych. Możecie także nabyć zawsze przydatne w podróży metki identyfikacyjne na bagaże oraz hit tego lata, czyli torby uszyte z bannerów. O tych ostatnich przeczytacie więcej TUTAJ.

Zapraszamy na zakupy!