• 11.0 ºC  / 51.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Nowości w Gdańskim Centrum Informacji Turystycznej!
Już w przyszłym tygodniu Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej, przy ul. Długi Targ wprowadzi nową usługę, specjalnie z myślą o osobach mających problem w poruszaniu się. A to tylko jedna z nowości.
A
A
data publikacji: 25 sierpnia 2017 r.

Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej
-Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Wszyscy potrzebujący będą mogli wypożyczyć wózek inwalidzki, dzięki któremu zdecydowanie łatwiej i szybciej będą mogli zwiedzić najważniejsze miejsca w Gdańsku. Oprócz 2 wózków, punkt GCiT dysponuje specjalną, składaną rampą, dzięki której można bez trudu pokonać 2 schodki, które do niego prowadzą. Oczywiście, każda osoba niepełnosprawna może liczyć na pomoc ze strony obsługi punktu. Wypożyczenie wózka jest darmowe, natomiast trzeba wpłacić kaucję zwrotną w wysokoćsci 50 zł.

REGULAMIN UŻYCZANIA WÓZKÓW INWALIDZKICH (15.07 KB)

Nowy kubek wzbogacił linię gdańskich gadżetów
-Nowy kubek wzbogacił linię gdańskich gadżetów
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Inną nowością jest możliwość płacenia w punkcie kartą. Teraz brak gotówki nie przeszkodzi już w zakupie pięknego upominku z Gdańska!

W sprzedaży pojawiły się także zupełnie nowe kubki, torby i koszulki z gdańskiej linii gadżetów produkowanych przez Gdańską Organizację Turystyczną.

Kolejnym, nieco mniej typowym, gadżetem jest woda mineralna, sprzedawana w przezroczystych puszkach 315 ml! Nie tylko doskonale gasi pragnienie, ale także świetnie wygląda. Zobacznie sami.

Woda w nietypowej puszce
-Woda w nietypowej puszce
Fot. GOT

Zapraszamy!