• 19.3 ºC  / 66.8 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Nowości w sklepie Visit Gdansk
Nowy rok – nowe produkty. Każdy kto odwiedzi nasz sklep on-line lub nasze punkty informacji turystycznej znajdzie zupełnie nowe, ciekawe produkty. Zobaczcie sami.
A
A
Data modyfikacji: 22 stycznia 2020 r.

 

hewelion

Zacznijmy od Heweliona. Do tej pory sympatyczne lwiątko można było odwiedzić. Można było go posłuchać. Teraz można go zabrać ze sobą do domu! Nie – nie piszemy o wyrywaniu figurek z ziemi. To raczej trudne, no i nielegalne działanie. Łatwiej jest kupić pluszową maskotkę Heweliona - lotnika! Uśmiech na buzi dzieci i dorosłych jest pewny jak to, że każdy będzie chciał przytulić nowego pluszaka.

Mamy też coś dla miłośników łakoci. Pojawiła się nowa seria czekoladek – „Gdańskie Kamienice”. Wystarczy rzucić okiem na pudełko, a od razu zorientujemy się skąd ta nazwa. Otóż słodycze zostały zapakowane w kartonowe pudełeczka wyglądające jak miniaturki kilku kamienic. Są to kamienice: Ogarna 6 (orzeszki arachidowe w czekoladzie mlecznej i cukrowej skorupce), Ogarna 76 (cukierki mleczne toffee w czekoladzie mlecznej ) i Ogarna 120 (mieszanka czekoladek z nadzieniem o smakach: rum jamaica, rum malibo, wanilia). Jak widać – smaki są tak różne, jak wyjątkowa jest każda kamienica.

Nie zapomnieliśmy także o znanej i lubianej serii pralinek „Smak Tradycji”. Nowości to praliny z czekolady mlecznej z nadzieniem o smaku brandy&coffee oraz praliny z czekolady mlecznej z nadzieniem o smaku toffii&rum. W obu przypadkach pudełko zawiera stylową, historyczną pocztówkę z Gdańska.

A to nie koniec! Oferujemy również kawę świeżo paloną (90% arabica, 10% robusta) i czekoladę pitną (informacja dla koneserów: z kolumbijskiego ziarna kakaowca typu Trynitario).

Żeby łatwiej było przenosić te wszystkie fantastyczne rzeczy przygotowaliśmy wyjątkową torbę „Lunchbox Wittchen”. To elegancki półokrągły model z wygodnym uchwytem i warstwą folii termicznej oraz komorą główną zamykaną na suwak. Idealna do przenoszenia żywności, ale gdybyście mieli mało miejsca, to informujemy, że maskotka Heweliona też się tam zmieści (i to bez upychania na siłę - tak pojemna jest to torba!)

kalendarz

Wisienką na torcie nowości są kalendarze na rok 2020. Podobnie jak w zeszłym roku, są wyposażone w niezwykle praktyczne wlepki i kartki do notowania, a ilustrowane pięknymi zdjęciami Gdańska (są naprawdę ładne – wiemy to, bo ich wybór wcale nie był łatwy).

 

Zapraszamy na zakupy do sklepu on-line!