• 15.5 ºC  / 59.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Nowy cykl szkoleń dla branży turystycznej!
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczną wiedzę z zakresu turystyki, Gdańska Organizacja Turystyczna rozpoczyna cykl szkoleń pod marką „Nowe Trendy w Turystyce”.
A
A
data publikacji: 12 maja 2016 r.

Z widokiem na morze
-Z widokiem na morze
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Klienci branży turystycznej a media społecznościowe
– Gdańska Organizacja Turystyczna rozpoczyna nowy cykl szkoleń!

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczną wiedzę z zakresu turystyki, Gdańska Organizacja Turystyczna rozpoczyna cykl szkoleń pod marką „Nowe Trendy w Turystyce”. Pierwsze szkolenia odbędą się 24 i 25 maja o godz. 10.00 w Hard Rock Cafe (ul. Długi Targ 35-38, Gdańsk). Warsztat „JAK POZYSKIWAĆ KLIENTÓW DLA USŁUG TURYSTYCZNYCH W SOCIAL MEDIA Z UŻYCIEM NARZĘDZIA FASTTONY?” poprowadzi Daniel Kędzierski - CEO projektu FastTony.es.

Czym jest FastTony.es?
To dedykowana aplikacja umożliwiająca wsparcie promocji oraz sprzedaży poprzez platformę Facebook. Jako jedyne narzędzie dysponuje niestandardowymi formatami postów oraz reklam.

O prowadzącym.
Daniel Kędzierski - CEO projektu FastTony.es. Przedsiębiorca z 12-letnim doświadczeniem. Twórca innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i strategii marketingowych. Dzięki swojemu produktowi pomaga bardzo precyzyjnie dotrzeć do konsumentów. Tworzenie reklam lokalnych i niestandardowe formy rozliczeń na Facebooku, a w szczególności Local Awareness, Custom Location Ads, Local Video Ads, Content manager, CPA, CPL, CPC, CPM i oCPM, nie mają przed nim tajemnic. Bardzo aktywnie wspiera start-upy, dzieląc się zdobytymi doświadczeniami oraz doradza przy skalowaniu i promocji biznesu na rynku krajowym
i zagranicznym.

Opłata: członkowie GOT bezpłatnie, pozostałe osoby 199 PLN brutto. W celu zapewnienia optymalnej efektywności szkolenia, maksymalną liczba uczestników określono na 20 osób. Prowadzący rekomenduje zabranie ze sobą laptopa z dostępem do internetu. Wprawdzie na miejscu jest sieć wi-fi, ale dodatkowe zabezpieczenie na pewno nie zaszkodzi.

Zarejestruj się na szkolenia

Nowa marka dla szkoleń.
Klamrą spinającą cykl szkoleń, będzie odbywająca się tradycyjnie pod koniec marca każdego roku, konferencja „Nowe Trendy w Turystyce”. Gdańska Organizacja Turystyczna zdaje sobie sprawę, że w branży turystycznej zakres tematyczny może być naprawdę okazały i dlatego postara się zaoferować Państwu możliwie jak najszerszy wachlarz zagadnień związanych z turystyką. Wierzymy, że każdy znajdzie dla siebie interesujący temat i dzięki temu nabędzie nową, lub poszerzy posiadaną już wiedzę. Oczywiście, wszystko w miłej atmosferze i przy udziale uznanych ekspertów branży.

Szkolenia dla członków GOT będę bezpłatne, dla pozostałych podmiotów opłata będzie symboliczna (podawana przy każdym szkoleniu).
Zachęcamy do śledzenia na bieżąco stron: www.visitgdansk.com oraz www.trendywturystyce.pl gdzie będziemy informować o kolejnych szkoleniach.

Serdecznie zapraszamy!