• 17.2 ºC  / 62.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
NUMBER ONE CUP
Rusza Number One Cup - turniej dla młodych adeptów piłki nożnej, którzy za kilka lat mają szansę stać się piłkarzami, reprezentującymi grę na najwyższym światowym poziomie. Finał rozgrywek odbędzie się w dniach od 26 do 28 listopada br. w Hali Piłkarskiej Olimpijski Football Club w Gdańsku. Jednym z głównych organizatorów turnieju jest zlokalizowany na gdańskiej Wyspie Spichrzów - Hotel Number One by Grano należący do sieci Grano Hotels. Gdańska Organizacja Turystyczna ma przyjemność być partnerem tego wydarzenia.
A
A
Data modyfikacji: 00 0000 r.
number1

 

Number One Cup będzie niewątpliwie prawdziwym świętem europejskiego futbolu. Podczas meczy rozgrywanych w ramach turnieju do walki staną młodzi reprezentanci w kategorii wiekowej 13 lat z 18 klubów, takich jak m.in.: FC Porto, Juventus Turin, Paris Saint Germain, Bayer Leverkusen, Legia Warszawa, czy Jaguar Gdańsk.

Ideą Number One Cup jest integracja społeczności młodych piłkarzy. Organizatorzy - Hotel Number One by Grano, a także Live Adventure i Akademia Piłkarska  Jaguar, chcą tym samym promować otwartość na innych i pokazać, że pomimo pochodzenia z różnych krajów, czy mówienia różnymi językami - młodych ludzi łączy wspólna sportowa pasja.

 - Jako hotel przyjazny rodzinie postawiliśmy sobie za główne cele promowanie aktywnego stylu życia pośród dzieci i młodzieży szkolnej oraz wspieranie młodych talentów. Jesteśmy wielkimi fanami piłki nożnej - spełniając marzenia młodych piłkarzy, spełniamy też swoje – powiedział Łukasz Pawlina, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Hotelu Number One by Grano

Po turniejach eliminacyjnych w Krakowie i w Gdańsku, wielki finał międzynarodowych rozgrywek Number One Cup U-13 odbędzie się w dniach od 26 do 28 listopada br. w Hali Piłkarskiej Olimpijski Football Club przy ul. Meissnera 5 w Gdańsku.

Organizatorami turnieju piłkarskiego oprócz Hotel Number One by Grano są także Live Adventure i marka Jaguar. Wydarzeniu partnerują również Gdański Ośrodek Sportu, Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku oraz Gdańska Organizacja Turystyczna. Patronat medialny nad rozgrywkami objęły z kolei Polski Związek Piłki Nożnej, Weszło.pl Junior, Lechia.Net, W Okienko. Sponsorami.

tegorocznej edycji turnieju zostały firmy z grupy Dekpol - Dekpol Budownictwo Sp. z o.o. oraz Dekpol Deweloper Sp. z o.o, Ostromecko, PepsiCo, Eco Club oraz Ekoncept.

Więcej informacji nt. turnieju można znaleźć na stronach:

https://www.granohotels.pl/number-one-cup/2019

https://www.facebook.com/NumberOneCupGdansk/

***

Grano Hotels to sieć hotelowa utworzona w 2019 roku przez City Apart Management, spółkę zarządzającą Hotelem Number One oraz kompleksem Nowa Motława. Do obiektów marki należą zlokalizowane na Wyspie Spichrzów: Hotel Number by Grano, Grano Apartments (wcześniej Nowa Motława) oraz Hotel Grano. Obiekty sieci Grano Hotels charakteryzuje ponadprzeciętny standard i wysoka jakość wykonywanych usług. Każdy z nich posiada nowoczesne wyposażenie i został zaprojektowany w oryginalnym stylu, z ciekawymi rozwiązaniami łączącymi intrygujący design i funkcjonalność. Nazwa sieci (grano, czyli po włosku ziarno) nawiązuje do bogatej historii Wyspy Spichrzów, która obfitowała w spichlerze magazynujące wysokojakościowe zboże.

Partnerem wydarzenia jest Gdańska Organizacja Turystyczna, która została założona w 2002 roku. Jej siedziba znajduje przy ul. Uczniowskiej 22 w Gdańsku. Posiada status lokalnej organizacji turystycznej, zrzesza podmioty prawne i osoby prywatne: przedsiębiorców turystycznych, a także osoby zaangażowane w rozwój turystyki w mieście Gdańsku. Zrzesza blisko 150 członków, w tym Miasto Gdańsk. 

GOT wykonuje szereg zadań związanych z prowadzeniem informacji turystycznej, promocją miasta na arenie krajowej i międzynarodowej oraz w zakresie turystyki biznesowej dla całego województwa pomorskiego (Gdańsk Convention Bureau). 

Stowarzyszenie prowadzi także m.in. sprzedaż materiałów i upominków z motywami Gdańska.

 

Dodatkowych informacji udzielają:

 

Mariusz Skowronek, Tauber Promotion

Tel. (22) 833 35 02, 698 612 866

e-mail: mskowronek@tauber.com.pl

 

Joanna Sońta, Tauber Promotion

Tel. 502575951

e-mail: jsonta@tauber.com.pl