• 19.8 ºC  / 67.7 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Odwiedź nas na Jarmarku Bożonarodzeniowym!
Święta coraz bliżej. Najlepszy dowód? Rozpoczynający się już 19 listopada bajkowy Jarmark Bożonarodzeniowy. Nie mogło tam zabraknąć ekipy Visit Gdansk z naszymi upominkami i słodkościami.
A
A
Data modyfikacji: 00 0000 r.
fabryka

 

Jarmark Bożonarodzeniowy to wielka atrakcja za każdym razem kiedy się odbywa. Impreza z ubiegłego rok była niestety naznaczona widmem pandemii, ale teraz wydarzenie powraca – jeszcze większe i jeszcze lepsze.

Tradycyjne iluminacje, atrakcje i domki pełne świątecznych gadżetów to nieodłączna część jarmarku. Jednym ze stoisk będzie wyjątkowy domek o nawie „Fabryka prezentów Św. Mikołaja”. Łatwo do niego trafić , gdyż stanie przy Bramie Adwentowej, czyli w samym sercu jarmarku. To właśnie tam otrzymacie informacje o Gdańsku, ale także kupicie wspaniałe, gdańskie upominki takie jak kubki, pluszaki, słodkości i wiele, wiele innych kapitalnych rzeczy.

Co więcej, po raz pierwszy w domku znajdzie się centrum pakowania prezentów, gdzie każdy jarmarkowy upominek (nie tylko ten zakupiony u nas) będziecie mogli pięknie zapakować i przystroić. Zadba o to wykwalifikowana kadra, która z każdego prezentu uczyni wizualne cudeńko, idealne pod choinkę.

konkurs

 

A to nie wszystko. Przez całe wydarzenie, czyli od 19 listopada do 24 grudnia trwał będzie konkurs punktowy. Konkurs skierowany jest do użytkowników Gdańskiej Karty Mieszkańca lub Karty Turysty i polega na odwiedzaniu domków na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Gdańsku oraz samodzielnym sczytywaniu zawieszonych w ramkach kodów QR za pomocą telefonu komórkowego, wykorzystując aplikację mobilną Jestem z Gdańska (do pobrania: Android | iOS)  lub Gdańska Karta Turysty (do pobrania: Android | iOS).

Za jednorazowe odwiedzenie domku i zeskanowanie kodu  przyznany zostanie punkt #choinkowy (punkty nie będą przyznawane za powrót do już odwiedzonego domku).Przewidziane nagrody to upominki świąteczne, gadżety promocyjne, książki i wydawnictwa, vouchery, bilety wstępu na wydarzenia, etc.

Aby otrzymać nagrodę, należy zgromadzić odpowiednią ilość punktów i zarezerwować wybraną nagrodę w systemie Gdańskiej Karty Mieszkańca na stronie internetowej: www.jestemzgdanska.pl lub w systemie Karty Turysty na stronie internetowej kartaturysty.visitgdansk.com. Każda z nagród będzie czytelnie opisana ilością dostępnych sztuk oraz ilością punktów niezbędną do jej otrzymania.


Nagrody (po uprzedniej rezerwacji) można odbierać najpóźniej do dnia 15 stycznia 2022 roku w Gdańskim Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Długi Targ 28/29 w Gdańsku w godzinach 9-17.

 

Polecamy!