• 15.1 ºC  / 59.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Piękne i smaczne – gdańskie Kawoszki już w sprzedaży!
Linia Gdańskich Słodyczy „Smak Tradycji” właśnie wzbogaciła się o najnowszy dodatek – i to jaki! W sprzedaży pojawiły się Gdańskie Kawoszki, czyli czekoladowo-kawowe draże. Ale nie tylko smak stanowi o ich wyjątkowości. Wspaniałe opakowanie przykuwa spojrzenia już z daleka.
A
A
Data modyfikacji: 28 stycznia 2019 r.
Gdańskie Kawoszki
Gdańskie Kawoszki
Gdańska Organizacja Turystyczna

Pudełko w jakie zapakowano drażetki jest naprawdę wyjątkowe. Zrobione z drewna, odwzorowuje wygląd gdańskich kamieniczek. Zarysy okien zostały wycięte, aby osiągnąć jeszcze lepszy efekt. To wszystko sprawia, że kiedy już wyjemy smakowitą zawartość, to pudełko będzie praktyczną ozdobą w naszej kuchni lub pokoju, której można używać przez wiele lat.

A jeśli chodzi o zawartość. Wewnątrz znajdziemy 2 opakowania drażetek, każde po 180 gram, przygotowane przez Fabrykę Czekolady Bałtyk. Dodatkowo, każda „kamieniczka” posiada wkładkę z niezwykle interesującą historią picia kawy w Gdańsku, autorstwa wybitnego znawcy Grodu Neptuna – Profesora Andrzeja Januszajtisa.

Kawoszki można kupić w punktach informacji turystycznej na Lotnisku, w galerii Madison (ul. Rajska 10) oraz w Gdańskim Centrum Informacji Turystycznej (ul. Długi Targ 28/29) od 29 listopada. Można także skorzystać ze SKLEPU ON-LINE.

Cena smakołyku to 41 PLN.

Sami przyznacie, że trudno o lepszy świąteczny prezent.

Smacznego!