• 13.4 ºC  / 56.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Pierwsza edycja Let’s Meet (powered by m&i) w Gdańsku!
Trwa rejestracja na nowe wydarzenie o charakterze spotkań b2b, organizowane przez Gdańsk Convention Bureau. Spotkajmy się podczas butikowych targów biznesowych w Gdańsku w dniach 30-31 marca 2022 roku, w Radisson Hotel & Suites w Gdańsku. Partnerem strategicznym wydarzenia jest InvestGDA.
A
A
Data modyfikacji: 00 0000 r.
Grafika pokazuje biało-fioletową planszę z danymi konferencji

 

Chcesz poznać nowych ludzi i nawiązać solidne kontakty, a przy tym przedstawić swoją ofertę i zbudować markę firmy? W Gdańsk Convention Bureau wierzymy, że zawsze warto się spotykać. Obecnie, branża, która tak mocno ucierpiała z powodu pandemii, musi postawić stabilne kroki na drodze do odbudowy, a to sprawia, że jeszcze bardziej warto rozmawiać, zwłaszcza osobiście. Oczywiście, z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa sanitarnego.

Dlatego nie czekaj i już dziś zaplanuj podróż do Gdańska. Pierwsza edycja „Let’s Meet. Event Professionals Forum” odbędzie się w ostatnich dniach marca. Co czeka na uczestników? Przede wszystkim 2 dni pełne spotkań, merytorycznych rozmów oraz prezentacji ofert wystawców z Gdańska i województwa pomorskiego oraz innych, wiodących destynacji turystycznych z Polski. Jako organizatorzy doskonale rozumiemy, jak istotne jest właściwe wyselekcjonowanie potencjalnych klentów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na współpracę z renomowanym partnerem z siedzibą w Wielkiej Brytanii – Big Worldwide Limited (BWL). To organizatorzy znanych i cenionych przez branżę, wydarzeń pod nazwą „Meetings & Incentives Forums” (m&i), gwarantujących udział najwyższej klasy uczestników.

Wśród blisko 40 zaproszonych hosted buyers znajdą się organizatorzy wydarzeń korporacyjnych, podróży motywacyjnych, touroperatorzy, biura podróży, agencje eventowe oraz przedstawiciele międzynarodowych stowarzyszeń z m.in. Belgii, Czech, Francji, Niderlandów, Niemiec i krajów skandynawskich.

Wystawcom gwarantujemy:

▪️ 2 dni spotkań do nawiązywania kontaktów biznesowych,

▪️ minimum 20 najwyższej jakości spotkań b2b,

▪️ marketing i ekspozycję przez VisitGdansk,

▪️ udział w wydarzeniach networkingowych,

▪️ bilety w specjalnej cenie na konferencję New Trends in Tourism 2022.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail: gcb@visitgdansk.com

 

Więcej informacji o wydarzeniu na https://lets-meet.pl/

 

Spotkajmy się w Gdańsku! Let’s Meet in Gdańsk!