• 16.8 ºC  / 62.3 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Podróżuj Lufthansą do Gdańska i nie tylko!
Wraz z początkiem sierpnia Gdańska Organizacja Turystyczna i Lufthansa nawiązały współpracę, w ramach której pasażerowie linii lotniczej udający się do Gdańska mogą skorzystać z dodatkowej oferty zwiedzania miasta z Kartą Turysty.
A
A
Data modyfikacji: 30 stycznia 2019 r.

Podróżuj Lufthansą do Gdańska i nie tylko!
-Podróżuj Lufthansą do Gdańska i nie tylko!
Fot. Lufthansa

Lufthansa oferuje doskonałą, globalną siatkę połączeń zapewniającą sprawne i komfortowe dotarcie do wybranego miasta. Dokłada przy tym wszelkich starań, aby podróż była przyjemna i wyjątkowa już od pierwszej chwili, dzięki usługom i ofertom wykraczającym poza sam przelot. Niezależnie od tego czy jest to wypad tylko we dwoje, podróż biznesowa czy rodzinne wakacje na LH.com każdy znajdzie atrakcyjne, uszyte na miarę oferty i inspiracje do podróży. Aby nie ominąć żadnej z nich i na bieżąco otrzymywać aktualne informacje o promocjach i oferowanych usługach warto zapisać się do newslettera Lufthansy. 

http://www.lufthansa.com/pl/pl/Homepage

Karta Turysty tańsza z biletem Lufthansy!

Karta Turysty - Twój sposób na Gdańsk
-Karta Turysty - Twój sposób na Gdańsk
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Specjalna oferta jest dla pasażerów Lufthansy dodatkową korzyścią, która pozwala w ciekawy i urozmaicony sposób zaplanować pobyt w Gdańsku. Za okazaniem karty pokładowej Lufthansy w punkcie Informacji Turystycznej w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy lub w Gdańskim Centrum Informacji Turystycznej (ul. Długi Targ 28/29), można nabyć Kartę Turysty z Pakietem Zwiedzanie w promocyjnej cenie. Karta obejmuje pakiet bezpłatnych wstępów do 20 muzeów i ZOO oraz zniżek do obiektów kultury, miejsc rozrywki i restauracji w Gdańsku. Bilet lotniczy Lufthansy umożliwi zakup Pakietu Zwiedzanie w następujących cenach:


24h - 50,00  30 pln 
72h - 80,00 50 pln
120h - 100,00 80 pln 

„Cieszymy się, że nasi pasażerowie podróżujący do Gdańska zyskają atrakcyjną możliwość zwiedzania miasta. Oferta rejsów Lufthansy do Gdańska cieszy się dużym powodzeniem – nasze samoloty z Monachium i Frankfurtu przylatują tu kilka razy dziennie. Jesteśmy przekonani, że klienci chętnie skorzystają z tej promocyjnej oferty.” – powiedział Frank Wagner, Country Manager Lufthansa Group w Polsce. 

„W minionym roku otrzymaliśmy bardzo wiele pozytywnych głosów od gości z całego świata. Turyści doceniają praktyczność Karty oraz oszczędności jakie dzięki niej otrzymują, co nie jest takie proste  w innych miastach. O jakości Karty świadczy także oficjalna rekomendacja Polskiej Organizacji Turystycznej.” – mówi Łukasz Wysocki, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej. 

W obowiązującym letnim rozkładzie połączeń Lufthansa oferuje z Gdańska dwa codzienne rejsy do Frankfurtu oraz trzy rejsy dziennie do Monachium. Poprzez dwa  największe porty przesiadkowe Lufthansy w Niemczech pasażerowie mają dostęp do globalnej sieci połączeń lotniczych z ponad setką krajów na świecie.

Rezerwacji rejsów można dokonać na stronie LH.com lub poprzez  Centrum Obsługi Klienta pod numerem +48 22 512 3917, a także w partnerskich biurach podróży w całej Polsce. Szczegółowe informacje nt. Karty Turysty znajdują się TUTAJ.