• 13.9 ºC  / 56.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Pokaż piękno Gdańska – wygraj atrakcyjne nagrody!
Jesteś turystą odwiedzającym Gdańsk, a może Mieszkańcem Gdańska? Jesteś oczarowany miastem i jego klimatem? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Zgłoś swoje zdjęcie ukazujące piękno Gdańska do X edycji konkursu fotograficznego „Poznaj świat ze SKAT!”. Zbieraj głosy i wygraj atrakcyjne nagrody!
A
A
data publikacji: 03 marca 2017 r.

Na wiosnę 2017 przypada X edycja konkursu „Poznaj Świat ze SKAT!”. Podczas tej edycji konkursu organizatorzy chcą zachęcić wszystkich pasjonatów fotografii, a w szczególności mieszkańców Gdańska i woj. pomorskiego do nasyłania zdjęć przedstawiających piękno Gdańska: jego zabytków, natury i atrakcji.

Edycja pod tytułem „Pokaż piękno Gdańska!” jest ukłonem dla ponad 1000 letniego miasta, z którego wywodzi się firma SKAT. Ma zachęcić pasjonatów fotografii do pokazania nie tylko dobrze rozpoznawalnych miejsc, ale również do odkrycia tych mało znanych, ale również niezwykłych widoków.

W jubileuszowej edycji do wygrania są wyjątkowe nagrody. I nagrodę w postaci rejsu promem z Gdańska do Szwecji i wycieczki do Sztokholmu dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej ufundował armator Polferries, a II i III miejsca zostaną nagrodzone pobytem w Golden Tulip Gdańsk Residence. Prace wyróżnione również otrzymają atrakcyjne nagrody związane z Gdańskiem.

Dodatkowo, najlepsze z nadesłanych na konkurs fotografii prezentowane będą podczas ekspozycji pokonkursowych, nie tylko w Trójmieście.

Zgłoszenia konkursowe należy nadsyłać w dniach 1-20 marca na profil PromySkat na Facebooku, gdzie za pomocą aplikacji konkursowej można dodawać swoje prace jak również głosować na propozycję innych uczestników.

Więcej informacji o konkursie oraz reportaże z promowych podróży naszych zwycięzców znajdują się na stronie konkursowej www.konkurs-skat.pl

Organizatorem konkursu jest firma SKAT Transport - członek Gdańskiej Organizacji Turystycznej, która działa w branży od ponad 25 lat. Konkursowi patronują: Gdańska Organizacja Turystyczna oraz Pomorska Organizacja Turystyczna

Zapraszamy także do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

A więc – aparaty w dłoń! Organizatorzy czekają na Wasze zdjęcia.