• 19.5 ºC  / 67.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Polska – Portugalia już dzisiaj! Zapraszamy na Targ Węglowy od godz. 18:00, na wspólne kibicowanie!
Już 30.06.2016, od godz. 18.00, zapraszamy do naszej strefy na Targu Węglowym. Czekają nas nie lada emocje w ćwierćfinale Euro 2016. O 21.00 Biało-Czerwoni zagrają z Portugalią! Wesprzyjmy ich w walce o półfinał! Nie może Cię zabraknąć!
A
A
data publikacji: 28 czerwca 2016 r.

Na wszystkich tradycyjnie czeka także strefa gastronomiczna i sklep kibica. Podobnie jak podczas meczu ze Szwajcarią, kibice w strefeie będą mogli wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami - tym razem będą to oficjalne gadżety Reprezentacji Polski - koszulki, bluzy i czapeczki!

Dodatkowo, będzie można ostudzić emocje w zamgławiaczu zainstalowanym przez GIWK, w obrębie strefy kibica.

Szlak piwny
-Szlak piwny
Fot. GOT

Jesteście gotowi na konkurs?

Do wygrania zestawy kibica: bluza, koszulka oraz czapka z oficjalnej kolekcji gadżetów reprezentacji Polski UEFA2016.


Co należy zrobić?

Wystarczy, że do 1 lipca do godziny 13:00 zrobicie zdjęcie lub nagracie krótki film pokazujący jak bardzo cieszycie się z sukcesów naszej reprezentacji na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej EURO 2016.

Zdjęcie lub film wystarczy umieścić na swoim profilu facebooka (zwróćcie uwagę, żeby post był publiczny, inaczej go nie zobaczymy!) z #visitgdansk, #cieszynka.
Tylko zdjęcia z dwoma # wezmą udział w konkursie! Twórcy trzech najlepszych zdjęć lub filmików otrzymają od nas komplet kibica - bluzę, koszulkę oraz czapeczkę w biało - czerwonych barwach. 

Rozstrzygnięcie konkursu jutro do godziny 16:00!

Zapraszamy!