• 16.9 ºC  / 62.5 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Pomorskie Tours
Z przyjemnością informujemy, że Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna wystartowała z projektem Pomorskie Tours. Wraz z rozpoczęciem letniego sezonu turystycznego uruchomiono cykl wycieczek jednodniowych po Trójmieście.
A
A
Data modyfikacji: 00 0000 r.
pomorskie

 

Pomorskie Tours to nowy produkt turystyczny i nowość na lokalnym rynku. Pakiety oraz wycieczki jednodniowe powstały z myślą o turystach, którzy chcą eksplorować nasz region pod okiem profesjonalnych przewodników.

Na razie zapraszamy do odkrywania tajemnic Gdańska i poznawania zakamarków Głównego Miasta. W przyszłości planujemy wycieczki do innych miejsc, dzięki którym będzie można odkryć piękno regionu i zanurzyć się w jego historii. Na spacery i wycieczki zapraszamy nie tylko turystów z Polski i zagranicy, ale też mieszkańców Trójmiasta i północnej Polski - mówi Magdalena Sokołowska, product manager PROT.

Zwiedzanie z przewodnikiem w języku polskim odbywa się w piątki o godz. 16., a w języku angielskim w soboty o godz. 15. Zakupu można dokonać on-line na naszej stronie internetowej i w Pomorskim Centrum Informacji Turystycznej w Bramie Wyżynnej w Gdańsku.

Ideą Pomorskie Tours jest kompleksowa obsługa turystów w zakresie jednodniowych pakietów i kreowanie oferty turystycznej zgodnie z oczekiwaniami gości.

Naszym celem jest organizacja wycieczek od A do Z. W przypadku wycieczek objazdowych chcemy zapewnić nie tylko opiekę profesjonalnych przewodników, ale także transport na miejsce, bilety wstępu. Na naszej stronie Pomorskie Tours gość będzie miał możliwość zakupienia kompleksowej usługi, by o nic nie musiał się martwić – dodaje Magdalena Sokołowska.

Pomorskie to wyjątkowy region na mapie Polski. Od lat utrzymuje się w rankingu najbardziej popularnych destynacji w naszym kraju. Miejsca historyczne harmonizują z naturalnym bogactwem regionu. Szerokie plaże z bursztynowym piaskiem położone w nadmorskich kurortach, szerokie wody Bałtyku, olbrzymie kompleksy leśne, kraina jezior i rzek oraz bogate kulturowo miasta – to wszystko sprawia, że Pomorskie stanowi atrakcyjną destynację zarówno na długi wypoczynek, jak też citybreak. Wiemy, że nasz region ma wiele do zaoferowania zarówno osom młodym, jak i starszym, turystom podróżującym solo, w duecie i w gronie rodzinnym.

Pomorskie to nie tylko naturalne zasoby regionu. To świeże czyste powietrze oraz wspaniała lokalna kuchnia. Tutaj można rozsmakować się w lokalnej kuchni, spróbować pysznej truskawki kaszubskiej, grzybów, owoców leśnych, śledzia bałtyckiego, sera koziego czy gęsiny, tutaj można zanurzyć się w polskiej historii, odwiedzając mury zabytków. W Pomorskim można oddychać pełną piersią, wyruszając rowerem przez Bory Tucholskie lub wypływając na wody Zatoki Gdańskiej. Liczne szlaki piesze, rowerowe, konne i kajakowe sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Pomorskie to studnia wrażeń dla amatorów aktywności rekreacyjnych i sportowych.

Odkryj z nami Pomorskie w jeden dzień! Szczegóły na stronie.