• 16.1 ºC  / 61.0 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Poznaj Gdańsk we Wrocławiu
Początek marca to tradycyjnie już start sezonu targów turystycznych. Pierwsze duże targi w Polsce w tym roku – Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego odbędą się na stadionie Wrocław w dniach 1-3marca. Gdańska Organizacja Turystyczna także będzie tam obecna!
A
A
Data modyfikacji: 01 marca 2019 r.
targi-jpg


To już 11 edycja tego wydarzenia, które z roku na rok staje się coraz mocniejszym punktem na mapie polskich wydarzeń branży turystycznej. W tym roku po raz pierwszy impreza odbędzie się na Stadionie Wrocław. Przestrzeń stadionu to 3 kondygnacje zapewniające ok. 4000 m2 powierzchni oraz niezbędną infrastrukturę, parking oraz znakomity dojazd samochodem i komunikacją miejską.

Organizatorzy zaplanowali prawdziwe święto podróżników i Festiwal Kulinarny oraz atrakcje dla dzieci. W tegorocznych konkursach nie zabraknie wartościowych voucherów czy pakietów wyjazdowych.

LG01987www-768x511
Fot. Stadion Wrocław


Dodatkowo, już po raz drugi, przy okazji MTT Wrocław, przyznane zostaną nagrody „Kryształowe Orły”. Nagrody te są podkreśleniem zasług i wyjątkowości działań w sektorze turystyki. Zostaną przyznane w następujących kategoriach:

  1. Produkt regionalny
  2. Atrakcja turystyczna
  3. Wydarzenie cykliczne - związane z turystyką lub produktem turystycznym.

Także Gdańska Organizacja Turystyczna zaplanowała atrakcje, w tym konkurs Lwa Heweliona z kapitalnymi nagrodami. Będzie można również wygrać vouchery na weekendowy pobyt w Gdańsku a przede wszystkim dowiedzieć się (prawie) wszystkiego o Grodzie Neptuna.

Zapraszamy i do zobaczenia we Wrocławiu.

SZCZEGÓŁY