• 11.3 ºC  / 52.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Przedstawiciele European Cities Marketing zachwyceni Gdańskiem!
150 delegatów z kilkunastu krajów Europy, znakomici eksperci z zakresu marketingu miast i destynacji, turystyki i zarządzania, przyjechało do Gdańska, aby uczestniczyć w konferencji zorganizowanej przez European Cities Marketing oraz Gdansk Convention Bureau.
A
A
data publikacji: 27 lutego 2017 r.

European Cities Marketing
-European Cities Marketing
Fot. GOT

W ciągu kilku dni, w Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto, uczestnicy zrealizowali niezwykle bogaty program, pełen prelekcji i wykładów bazujących na praktycznej wiedzy branżowej. Nie zabrakło uznanych ekspertów, którzy bazując na konkretnych przykładach, dzielili się z uczestnikami doświadczeniem i informacjami. Swoje prezentacje mieli reprezentanci takich metropolii jak Kopenhaga, Tel Aviv, Amsterdam, Paryż czy Bruksela.

Gościem specjalnym spotkania był prezydent Lech Wałęsa, który zaszczycił delegatów swoją obecnością podczas przyjęcia powitalnego w Europejskim Centrum Solidarności. Tradycyjnie już, przemówienie prezydenta cieszyło się ogromną popularnością i zainteresowaniem, a do pamiątkowego zdjęcia z Lechem Wałęsą ustawiła się kolejka gości.

European Cities Marketing
-European Cities Marketing
Fot. GOT

Gdańska Organizacja Turystyczna  zadbała o jak najlepszą prezentację oferty turystycznej Gdańska. Z uwagi na rangę wydarzenia, oficjalna kolacja odbyła się w jednym z najbardziej reprezentacyjnych gdańskich wnętrz - Dworze Artusa. W czasie wolnym, dla uczestników zorganizowano spacery z licencjonowanymi przewodnikami po Starym i Głównym Mieście w Gdańsku oraz zwiedzanie Trójmiasta. Całość dopełniła degustacja słynnego gdańskiego trunku Machandla i kolacja w restauracji Gdański Bowke.

Zobacz jak bawili się nasi Goście!!


Partnerzy wydarzenia: Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto, Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum Historyczne Miasta Gdańska, Restauracja Amber Side, Restauracja Gdański Bowke, Neptun Taxi