• 1.1 ºC  / 34.0 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Przyjdź na Free Time Festiwal po najlepsze pomysły na urlop (i nie tylko)!
Wielkimi krokami zbliża się wiosna. To doskonała pora, aby zapoznać się z najnowszymi propozycjami spędzania wolnego czasu. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić AmberExpo 1 i 2 kwietnia podczas Free Time Festiwal.
A
A
data publikacji: 10 marca 2017 r.

Free Time Festiwal
-Free Time Festiwal
Fot. AmberExpo

Nie bez powodu festiwal w zeszłym roku odwiedziło ponad 22.000 gości. Swoje produkty i pomysły prezentowało aż 250 wystawców, a w tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze bardziej imponujących liczb!

Nie ważne czy w mieście, czy na wsi, czy na łonie natury. Nad morzem, jeziorem czy w górach. Miłośnicy każdej formy odpoczynku znajdą podczas festiwalu inspiracje i pomysły, dzięki którym będą w pełni cieszyć z wolnego czasu.

Na uczestników czekają: fantastyczna frekwencja, doskonała atmosfera, widowiskowe pokazy - między innymi trialu rowerowego czy kajakowego freestyle’u, mnóstwo konkursów, zabaw i aktywności sportowe.

 
Godziny otwarcia:


1 kwietnia / sobota/ 10.00 – 18.00

2 kwietnia / niedziela/ 10.00 – 17.00


W ramach Free Time Festiwal odbędą się pomniejsze, lecz równie interesujące wydarzenia, których nazwy mówią same za siebie: Kajak expo, Bike festiwal, Fit Kid & fitness aerobic, Ogrodowe kreacje oraz festiwal foodtrucków!

Szczegóły programu dostępne są TUTAJ.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Polecamy i zapraszamy.