• 13.6 ºC  / 56.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Red Bull BC One Camp Poland
Bitwy, warsztaty, panele dyskusyjne i imprezy z DJ-ami – 4 listopada w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim startuje Red Bull BC One Camp Poland, czyli mocna rozgrzewka przed światowym finałem najbardziej prestiżowych zawodów w świecie breakingu.
A
A
Data modyfikacji: 00 0000 r.
Red Bull BC One Camp Poland 2021_program

 

W tym roku najlepsi b-boys i b-girls z całego świata podróżują do Gdańska, by wziąć udział w pierwszym światowym finale Red Bull BC One organizowanym w Polsce. Poprzedzi go trzydniowe wydarzenie Red Bull BC One Camp Poland, podczas którego odbędą się liczne bitwy taneczne, warsztaty, panele dyskusyjne i wiele więcej. Wśród prowadzących i zaproszonych tancerzy pojawią się m.in. Neguin, Bumblebee, Kid David oraz Kostek.

Red Bull BC One Camp Poland

Red Bull BC One Camp Poland potrwa od 4 do 6 listopada w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, a jednym z jego najważniejszych elementów będzie Last Chance Cypher, czyli bitwa, podczas której do walki o występ w finale staną zwycięzcy krajowych finałów Red Bull BC One. Wyniki walk rozegranych w ramach Last Chance Cypher zdecydują m.in. o tym, ilu reprezentantów będzie mieć Polska w światowym finale (już teraz mamy ich dwóch – dzikie karty otrzymali B-Girl Paulina i B-Boy Thomaz).

Zgłoś się do udziału i oglądaj na żywo

Zarówno warsztaty, jak i bitwy oraz panele są otwarte dla publiczności, ale każdy, kto chce w nich wziąć udział, musi zgłosić się po bezpłatną wejściówkę (dotyczy publiczności) lub zarejestrować się na wydarzenie (dotyczy tancerzy). Uwaga – liczba miejsc ograniczona!

Wszystkich zapraszamy do oglądania naszych relacji live z Red Bull BC One Camp Poland oraz światowego finału Red Bull BC One. Bezpośrednie transmisje znajdziesz na stronach na Facebooku, YouTube oraz redbull.pl/bcone.

Transmisje live są oznaczone w załączonym programie. 

Tutaj możesz dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

Red Bull BC One to ekscytujące wydarzenie, które przyciąga uwagę tancerzy i wszystkich miłośników kultury hip-hop. Pierwszy światowy finał odbył się w 2004 roku w Biel, w Szwajcarii, gdzie 16 najlepszych b-boyów walczyło w bitwach o tytuł mistrza świata. Od tamtej pory, Red Bull BC One dostarcza emocjonujących pojedynków nie tylko samym uczestnikom turnieju, ale także widzom, którzy śledzą światowe finały za pośrednictwem kanałów Red Bulla.

Światowy finał Red Bull BC One odbędzie się 6 listopada 2021 roku w Ergo Arenie.

 

Break Thru Poland

Już teraz na stronie www.redbull.pl/breakthru oglądać można czwarty, finałowy odcinek cyklu “Break Thru Poland”, czyli tanecznej podróży po Polsce szlakiem Wisły. Dwie siostry: Białka i Czarnocha, docierają w nim do Gdańska, miasta będącego partnerem i gospodarzem Red Bull BC One World Final. To tutaj, razem z napotkanymi tancerzami poszukującymi skarbu, w pełni zaprezentują swoje breakingowe umiejętności.  

 

________________

 

Kontakt dla mediów:

Red Bull Communications

Jacek Słowik

mail: Jacek.slowik@redbull.com

tel. +48 666 666 656  

 

Gdański Teatr Szekspirowski

Magdalena Hajdysz

mail: rzecznik@teatrszekspirowski.pl

tel. +48 691 082 277