• 13.9 ºC  / 56.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Rodzinny spacer po Gdańsku… śladami lwów
W sobotę, 27 października, Gdańska Organizacja Turystyczna oraz portal iBedeker organizują spacery śladami lwów! Zapraszamy do udziału rodziny z dziećmi w wieku 5-9 lat na dwie wędrówki, które rozpoczną się o godz. 11:00 i 12:30. Uwaga! Podczas spaceru, wszyscy uczestnicy (także dorośli opiekunowie!) będą skakać, ryczeć, drapać i robić dziwne miny.
A
A
Data modyfikacji: 26 października 2018 r.
Wybierz się na spacer śladami lwów
Wybierz się na spacer śladami lwów
Gdańska Organizacja Turystyczna

UWAGA!

Szanowi Państwo,
 
Mając na uwadze zdrowie najmłodszych uczestników oraz wielce prawdopodobne fatalne warunki pogodowe w najbliższą sobotę 27 października, sobotnie spacery nie odbędą się. Dziękujemy za zgłoszenia i liczymy na Państwa zrozumienie. Serdecznie zapraszamy w nowym terminie, 17 listopada w godz. 11:00 i 12:30. Prosimy o informację zwrotną ws. uczestnictwa w spacerze do 9 listopada. Trasa i czas trwania spaceru bez zmian.

Śladami lwów

Spacery rozpoczną się od wizyty u Gdańskiego Lwa Heweliona w Bramie Wyżynnej (miejsce zbiórki), a następnymi punktami na trasie będą m.in. Wielka Zbrojownia, Plac Kobzdeja i Wielki Młyn. Koniec trasy zaplanowano przy Galerii Handlowej Madison, u kolejnego (a jakże…) Heweliona. Przewidywany czas wędrówek to 60 minut. Każdy z uczestników otrzyma lwie upominki!

W rolę przewodników wcieli się wyjątkowy duet damsko-męski! Mowa o Ewie Kowalskiej, autorce serwisu iBedeker, inicjatorce i edukatorce realizowanego przez Fundację Wspólnota Gdańska projektu dla przedszkoli „Młody Przewodnik / Młoda Przewodniczka po Gdańsku oraz Wojciechu Krakusie, wieloletniemu edukatorowi w Muzeum Gdańska i Pałacu Młodzieży, będącego od niedawna uczestnikiem projektu dla przedszkoli.

Udział w spacerze jest bezpłatny, natomiast liczba uczestników ograniczona! Zapisz się już dziś pod adresem spacery@visitgdansk.com. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, 26 października, do godz. 14:00 lub do wyczerpania miejsc.

Organizatorzy: Gdańska Organizacja Turystyczna, iBedeker

UWAGA!

W przypadku złych warunków atmosferycznych, w trosce o najmłodszych uczestników, organizatorzy mogą zmienić termin spaceru. Oczywiście, w takim przypadku, uczestnicy zostaną poinformowani o ewentualnej zmianie.