• 5.4 ºC  / 41.7 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Rozkochaj się w Gdańsku!
Walentynki to święto, które obchodzone jest tylko raz w roku - 14 lutego, dlatego warto z tej okazji sprawić swojej drugiej połowie miłą niespodziankę. Może to być weekend w Gdańsku, kolacja w restauracji bądź romantyczny spacer. Święto wypada w dzień pracujący, dlatego ten czas można zaplanować na weekend „przed” lub „po” . W Gdańsku miejsc na taką okazję z pewnością nie brakuje.
A
A
data publikacji: 08 lutego 2017 r.

Liczne hotele oraz restauracje hotelowe w Gdańsku zaplanowały specjalne atrakcje dla zakochanych gości. Nastrojowa kolacja przy świecach, subtelna muzyka, klimatyczny wystrój i wyjątkowe dania specjalnie dedykowane na ten dzień.

I <3 Gdańsk
-I <3 Gdańsk
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Gdzie więc spędzić walentynki? Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji.

Hotel Admirał

-
Fot. Hotel Admirał

Hotel Admirał w swojej ofercie ma dwie propozycje. Pierwsza zawiera nocleg ze śniadaniem, romantyczną kolację przy świecach, możliwość korzystania ze strefy rekreacyjnej oraz 15% rabatu na zabiegi SPA. Cena wariantu to 320zł/500zł za pokój dwuosobowy za dobę hotelową lub dwie. W drugiej propozycji dodatkowo oferowany jest malinowy, walentynkowy masaż dla dwojga. Cena drugiego wariantu to 480zł/660zł. Więcej szczegółów tutaj.

Hotel Wolne Miasto

-
Fot. Hotel Wolne Miasto

Hotel Wolne Miasto w swojej ofercie przygotował specjalne menu walentynkowe. Do wyboru są dwie możliwości pierwsza w cenie 80zł/ osoba i druga w cenie 100zł/ osoba. Kliknij tutaj i zobacz co dobrego na Was czeka.

Hotel Nadmorski

-
Fot. Hotel Nadmorski

Celebruj uczucia i spędź romantyczne chwile z ukochaną osobą w nadmorskim klimacie. Oferta przygotowana jest na termin 14/15 lutego 2017 i dla tych, którzy zdecydują się na przyjazd wcześniej hotel przygotował korzystne oferty. Jedną z atrakcji jest romantyczny seans zabiegowy w instytucie GENESIS dla dwojga! Sprawdź szczeóły tutaj.

Hotel Kozi Gród

-
Fot. Hotel Kozi Gród

Spędź romantyczny wieczór walentynkowy ze swoją wybranką/swoim wybrankiem w Restauracji Hotel Kozi Gród z widokiem na urokliwe krajobrazy Kaszub. Przygotowane zostały dwie propozycje menu do wyboru i obie zapowiadają się równie smacznie! Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Bartan

-
Fot. Hotel Bartan

Romantyczne chwile na wyspie z najpiękniejszą i najdłuższą plażą w Gdańsku? Idealnym miejscem jest Hotel Bartan, który przygotował specjalny pakiet walentynkowy - więcej tutaj.

Hotel Mercure

-
Fot. Hotel Mercure

Ciekawą ofertę dla zakochanych przygotował także Hotel Mercure Stare Miasto, gdzie za dwudniowy pobyt oferowany jest rabat do nawet 40%. Więcej informacji tutaj.


Restauracje

Eliksir 

-
Fot. Eliksir

W Eliksirze czeka na was Walentynkowy Foodparing, czyli pięciodaniowa kolacja z koktajlami! Szczegóły tutaj.

Restauracja Filharmonia

-
Fot. Restauracja Filharmonia

Restauracja przygotowała w swojej ofercie walentynkowej specjalne menu dla zakochanych. Dostępne są dwie opcje: 330zł i 220zł za parę. Rozkochaj się w smakach Restauracji Filharmonia! Sprawdź szczegóły tutaj.

Hard Rock Café Gdańsk

-
Fot. Hard Rock Café Gdańsk

Równie ciekawą alternatywą jest Hard Rock Cafe, która zapewnia kolację, świece i romantyczną muzykę! Więcej informacji tutaj.

Restauracja Szafarnia 10

-
Fot. Restauracja Szafarnia 10

Szafarnia 10 to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Gdańska i specjalnie na tę okazję przygotowała listę dań dla zakochanych. Dodatkowo do menu walentynkowego obowiązuje rabat 10% na wina i alkohole. Sprawdź szczegóły tutaj.

Spacer po Gdańsku śladami zakochanych!

Śladami zakochanych
-Śladami zakochanych
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Są takie miejsca w Gdańsku, gdzie miłość „wisi w powietrzu”! Dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji na romantyczny spacer dla dwojga! Kliknij tutaj

Koncert Walentynkowy

-
Fot. Koncert Walentynkowy

Karolina Gorgol-Zaborniak i Baltic String Quartet na Walentynki! Koncert odbędzie się 14 lutego we wtorek w Mieście Aniołów, przy ul. Chmielnej 26, o godz. 18.00. Bilety w cenie 69zł/ osoba są dostępne na : www.balticquartet.com lub tel. 606429090 oraz na godzinę przed występem. Więcej informacji tutaj


Inne propozycje walentynkowe partnerów Gdańskiej Organizacji Turystycznej:

Celestin Residence

3city Hostel

Hotel Haffner

Hotel Gdańsk

Sheraton Sopot Spa

Beethoven Hotel

Hilton Gdańsk

Primavera

Hotel Mistral Sport

Hotel Hanza

Dwór Oliwski