• -1.0 ºC  / 30.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Ruszyła rejestracja na Nowe Trendy w Turystyce 2017
Panele z udziałem ekspertów, warsztaty prowadzone przez praktyków, prestiżowy konkurs, a przede wszystkim ogromna ilość użytecznej wiedzy! Wszystko to czeka na uczestników jednego z najważniejszych i największych wydarzeń branży turystycznej w Polsce – konferencji Nowe Trendy w Turystyce, której ósma już edycja odbędzie się w Gdańsku, w Europejskim Centrum Solidarności już 31 marca 2017.
A
A
data publikacji: 17 stycznia 2017 r.

Nowe Trendy w Turystyce 2016 - gość specjalny - prezydent Lech Wałęsa
-Nowe Trendy w Turystyce 2016 - gość specjalny - prezydent Lech Wałęsa
Fot. GOT

Każdego roku organizatorzy, czyli Gdańska Organizacja Turystyczna, dostosowują program w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiedzieć na zapotrzebowanie osób pracujących w szeroko rozumianej turystyce. Największy nacisk kładziony jest na zastosowanie nowoczesnych technologii i rozwiązań organizacyjnych – wszystko po to, aby jeszcze lepiej i bardziej profesjonalnie obsługiwać turystów i pozyskiwać klientów.

Przygotowane tematy paneli i warsztatów są nietuzinkowe i bardzo merytoryczne. Są wśród nich m.in.: „Marketing nieoczywisty / kolejne starcie”, „Case study: Marketing kierunku – Zagraj o miasto!”, „Fakty i mity o turystycznych aplikacjach mobilnych”, „Zarządzanie talentami. Jak robić TO dobrze?”.

Uczestnicy NTT poznają doświadczenia uznanych ekspertów, co pomoże uniknąć błędów i wskaże właściwe kierunki rozwoju. Z kolei dzięki warsztatom, będzie można przećwiczyć praktyczne rozwiązania i pomysły. Wśród prelegentów, którzy potwierdzili swój udział znalazły się m.in. takie osoby jak: Mateusz Kusznierewicz, Jacek Rozenek, Piotr Bucki, Łukasz Żelezny, Monika Czaplicka, Daniel Kędzierski i wielu innych, uznanych praktyków. Wśród nich jest także pochodzący z Belgii Bjorn Troch, który podzieli się swoimi doświadczeniami z wykorzystania blogów i social mediów w branży podróżniczej. Dodajmy, że konferencję poprowadzi znany podróżnik i dziennikarz, Jarosław Kuźniar, a organizatorzy spodziewają się blisko 1.000 uczestników!

Nowe Trendy w Turystyce 2016
-Nowe Trendy w Turystyce 2016
Fot. GOT

Zachęcamy, aby już dziś rejestrować swój udział w Nowych Trendach w Turystyce. Szczegółowy program i opis wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na: http://trendywturystyce.pl/

Tradycyjnie, Nowym Trendom w Turystyce towarzyszy prestiżowy konkurs: Tourism Trends Awards. Informacje dotyczące konkursu, zgłoszeń, nagród oraz regulamin udziału znajdują się tutaj: http://trendywturystyce.pl/konkurs-tta-2017-2/

Warto zaznaczyć, że zgłoszenia będą przyjmowane do 6 lutego, a kategorie są następujące: Kampania Produktu Turystycznego, Debiut Roku oraz Nowa Oferta Turystyczna.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – kampania bannerowa na portalu meetingplanner.pl oraz dostęp do aplikacji Ads Manager (FastTony.es, pakiet premium) i monitoring social mediów od Monitori.

Zapraszamy do udziału!