" />
Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Sheraton Sopot Spa
A
A
data publikacji: 02 lipca 2018 r.
1
Sheraton Sopot Spa

Sheraton Sopot Spa to nadmorska przystań relaksu i zmysłowych doświadczeń. Oferujemy światowej klasy zabiegi bazujące na słynnej sopockiej solance, posiadającej  unikalne właściwości lecznicze poprawiające kondycję skóry. W ponad 11 gabinetach SPA możesz skorzystać z szeregu zabiegów i kuracji z wykorzystaniem najwyższej jakości kosmetyków (Dermalogica, Ella Baché), począwszy od zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało przez masaże, a także zabiegi z zakresu kosmetyki profesjonalnej, czyli zaawansowanego poziomu pielęgnacji z pogranicza medycyny estetycznej.

2
Sheraton Sopot Spa

Idealnym dopełnieniem wizyty w Spa jest strefa Spa Experience, która obejmuje basen rekreacyjny, basen do hydroterapii z domieszką sopockiej wody solankowej, saunę fińską, aromatyczną łaźnię parową, saunę solankową, Infrared oraz jedyną w Sopocie saunę Hammam, prysznice wrażeń oraz Tepidarium, zapewniając doskonały sposób oczyszczenia, relaksu i regeneracji umysłu i całego ciała.

5
Sheraton Sopot Spa

Sheraton Fitness został stworzony dla każdego kto poszukuje kameralnej siłowni i strefy do zaawansowanych ćwiczeń. W pełni wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt marki Technogym siłownia, to miejsce gdzie pod okiem profesjonalnych trenerów personalnych osiągniesz każdy postawiony sobie cel.


Sheraton Sopot SPA

Powstańców Warszawy 10

81-718 Sopot

Spa.sopot@sheraton.com

+48 58 767 1900