• 14.2 ºC  / 57.6 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Siatkarski akcent podczas Jarmarku św. Dominika
Już w nadchodzący weekend Gdańsk, a wraz z nim słynny Jarmark św. Dominika oraz Polska Siatkówka stworzą unikatowe i wspaniałe połączenie. Serdecznie zapraszamy biało-czerwonych kibiców do wspólnej zabawy! Będzie to kolejny przystanek przed zbliżającymi się CEV EuroVolley 2021, Mistrzostwami Europy w piłce siatkowej mężczyzn.
A
A
Data modyfikacji: 00 0000 r.

Stoisko z pomiarem prędkości serwisu, refleksomierz, fotobudka a także, co pół godziny, liczne konkursy i nagrody czekają na wszystkich siatkarskich fanów, którzy w weekend odwiedzą Gdańsk i odbywający się w nim Jarmark św. Dominika. Towarzystwa kibicom dotrzyma niezastąpiony Marcin Prus – wielokrotny reprezentant Polski, który podzieli się z odwiedzającymi swoim doświadczeniem i humorem.

Czas i miejsce wydarzenia: 7-8 sierpnia, Przystanek Ołowianka, Gdańsk, godz.: 11:00-19:00.

Jarmark św. Dominika jest jedną z najpopularniejszych i najstarszych imprez plenerowych o charakterze handlowo-rozrywkowym, a samo wydarzenie towarzyszy Gdańskowi już przez 761 lat! Podczas tegorocznej edycji nie mogło zabraknąć przedsmaku mistrzowskich emocji, które już we wrześniu zawitają do Gdańska wraz z Mistrzostwami Europy 2021 Mężczyzn. Wszystkim odwiedzającym życzymy wyśmienitej zabawy!