• 17.7 ºC  / 63.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
SIEMANKO na Polsat Plus Arenie
Polsat Plus Arena Gdańsk po raz pierwszy stanie się areną zawodów tanecznych. Już 9 i 10 października zapraszamy na I w historii SIEMANKO Contest – Stadium Stage. Taneczny parkiet pojawi się tuż przy murawie!
A
A
Data modyfikacji: 00 0000 r.
ebilet-siemanko_720x480

 

Hip-hop, dancehall, pojedynki solo, popisy duetów oraz pokazy formacji. To wszystko zadzieje się podczas drugiego weekendu października na gdańskim stadionie. To miejsce przygotowane z myślą o wyjątkowych gościach, którzy chcą poczuć moc wrażeń podczas najważniejszych sportowych wydarzeń Trójmiasta. 

Do Gdańska zjadą się najlepsi tancerze z całej Polski, aby zmierzyć się z innymi zawodnikami i zdobyć szansę na wygranie m.in. GRAND PRIX w wysokości 10 tys. zł. ufundowanej przez partnera głównego imprezy – InvestGDA!

9 Października odbywają się kategorie Dancehall, a dzień później, Hip-hop. W tych samych dniach odbędą się także warsztaty taneczne ze wszystkimi sędziami zawodów! Ruszamy o 9:00.

Publiczność zgromadzi się na Trybunie VIP, skąd rozchodzi się widok na płytę boiska - z tego miejsca swojemu partnerowi podczas meczu EURO 2012 kibicowała sama Shakira!

Więcej informacji na: https://siemankocontest.pl/

Bilety dla publiczności, zawodników oraz uczestników warsztatów można zakupić poprzez platformę: https://www.ebilet.pl/sport/fitness-i-taniec/siemanko-contest/