• 6.4 ºC  / 43.6 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Śladami lwów na Dzień Dziecka!
Z okazji Dnia Dziecka, w sobotę 2 czerwca, Gdańska Organizacja Turystyczna oraz portal iBedeker organizują spacery śladami lwów! Organizatorzy zapraszają do udziału rodziny z dziećmi do lat 8 na dwie wędrówki, które rozpoczną się o godz. 11:00 i 12:30.
A
A
Data modyfikacji: 25 września 2018 r.
Spacer śladami lwów
Spacer śladami lwów
Gdańska Organizacja Turystyczna

Śladami lwów

Spacery rozpoczną się od wizyty u Gdańskiego Lwa Heweliona w Bramie Wyżynnej, a następnymi punktami na trasie będą m.in. Wielka Zbrojownia i Plac Kobzdeja. Koniec trasy zaplanowano przy Wielkim Młynie, a jakże, u kolejnego Heweliona. Przewidywany czas wędrówek to 60 minut. W rolę przewodników wcieli się wyjątkowy duet damsko-męski! Mowa o Ewie Kowalskiej, autorce serwisu iBedeker, inicjatorce i edukatorce realizowanego przez Fundację Wspólnota Gdańska projektu dla przedszkoli „Młody Przewodnik / Młoda Przewodniczka po Gdańsku oraz Wojciechu Krakusie, wieloletniemu edukatorowi w Muzeum Gdańska i Pałacu Młodzieży, od niedawna uczestniku projektu dla przedszkoli. Każdy z uczestników otrzyma lwie upominki!

Udział w spacerze jest bezpłatny, natomiast liczba uczestników ograniczona! Zapisz się już dziś pod adresem spacery@visitgdansk.com. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, 1 czerwca, do godz. 14:00 lub do wyczerpania miejsc.

Organizatorzy: Gdańska Organizacja Turystyczna, iBedeker