• 21.1 ºC  / 69.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Smart Metropolia wyróżniła najlepszych!
Firma QB Mobile została wyróżniona GRAND PRIX Smart Metropolia 2016 w kategorii "Start-up". Nagrodę, podczas gali rozdania nagród Smart Metropolia, w Europejskim Centrum Solidarności, odebrali Michał Sarnowski i Andrzej Rostkowski.
A
A
data publikacji: 24 listopada 2016 r.

QB Mobile to firma, która wspólnie z Gdańską Organizacją Turystyczną realizuje projekty z zakresu wykorzystania nowoczesnych technologii w branży turystycznej. To właśnie współpracy Gdańskiej Organizacji Turystycznej z QB Mobile zawdzięczamy dobrze funkcjonującą Kartę Turysty – jej gruntownie odświeżona wersja cieszy się popularnością turystów oraz uznaniem ekspertów branży turystycznej. To pionierski produkt, który wyznacza standardy dla innych miast w Polsce.

Działalność QB Mobile to doskonały przykład na to, jak prężne i nowatorskie firmy działają w naszym regionie, a co za tym idzie, jak atrakcyjnym miejscem lokowania i rozwijanie swojej działalności jest Gdańsk i całe Pomorze.


Nagrody Kongresu Smart Metropolia firmowane są przez Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot, Gdańską Organizację Turystyczną, Miasto i Międzynarodowe Targi Gdańskie. Wręczono je po raz drugi. Warto dodać, że w kategorii Osoba Publiczna Grand Prix Smart Metropolia otrzymała Hanna Brejwo – wójt gminy Pszczółki, natomiast Grand Prix w kategorii Inwestor wyróżniono Bogdana Górskiego - prezesa Przedsiębiorstwa Budowlanego Górski.