• 19.1 ºC  / 66.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Spacerem przez Gdańsk
Gdańsk jest piękny i warty odkrycia o każdej porze roku. I nie ważne przy tym jaka będzie pogoda – zapraszamy Was na spacery z przewodnikami, które pozwolą Wam poszerzyć swoją wiedzę o Grodzie Neptuna, a jednocześnie będą kapitalną przygodą.
A
A
Data modyfikacji: 09 czerwca 2021 r.
kafelek spacery

Spacer to gwarancja otrzymania wielu fascynujących informacji o Gdańsku, w tym licznych ciekawostek. Odwiedzimy wspaniałe, nie zawsze oczywiste, miejsca. Spotkamy Lwa Heweliona, odkryjemy urok budowli gotyckich, poznamy życie sławnych gdańszczan i sekrety skarbu Grodu Neptuna – bursztynu. A to nie wszystko! 

Pierwszy spacer już 12 czerwca. W czasie wycieczki organizowanej w ramach projektu "Lipcowe spacery historyczne" przedstawiony zostanie zarys historii gdańskiego przemysłu okrętowego od połowy XIX wieku do czasów współczesnych oraz najważniejsze wydarzenia z okresu PRL związane ze Stocznią Gdańską im. Lenina.

Udział w spacerach jest bezpłatny. Na wszystkie spacery obowiązują zapisy

Liczba miejsc ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń. 

Lista przewodników oraz szczegółowy plan spacerów i formularz rezerwacji znajdują się na stronie projektu:  https://spacery.gcb.visitgdansk.com/

Uwaga! Obowiązują zasady reżimu sanitarnego.